Wpis z mikrobloga

Dobra, próbuje dzisiaj ostatni raz przejść tę misję. Jesli tym razem mi sie nie uda to poprosze o pomoc starszego brata, on zawsze wie co robić, troszczy się o mnie i tylko czasami się wkurza gdy grzebie w jego rzeczach. Mama woła na kolacje, mówiłem już jeszcze 5 minut - dzisiaj ulubiona zupa mleczna z zacierką. Ja już sobie sam posłodzę, tylko ona musi ściągnąć kożuch. Tata podkłada do pieca, abyśmy wszyscy mieli ciepłą wodę do kąpieli, babcia już leży pod pierzyną i słucha Radia Maryja. A dziadek się wścieka i coś tam gada pod nosem podczas oglądania w telewizji jakichś panów. Oni trochę przypominają księży, bo mówią do mikrofonu na mównicy, ale różnią się ubiorem - ci których ogląda dziadek są ubrani elegancko w garnitur, ale ani tych pierwszych jak i drugich wcale nie rozumiem mimo tego, iż mówią w tym samym języku co ja.

Jutro wstanę o poranku, aby przed Mszą Świętą obejrzeć z młodszą siostrą Hugo. Ciekawe czy tym razem Baba Jaga zostanie pokonana.

Życie jest takie piękne.

#depresja #przegryw
Pobierz grap32 - Dobra, próbuje dzisiaj ostatni raz przejść tę misję. Jesli tym razem mi sie ...
źródło: comment_1665256117pC212un7ynEHjKAUk2uPX1.jpg
  • 2
@Randomowy_smieszek: kiedyś jak zacząłem grzebać w tych ustawieniach to czarny ekran mi się zrobił w grze. restart kompa nie pomagał i aby nie wydało się przed bratem to musiałem kuzyna zaprosić do domu, który znał menu na pamięć i mówił, że przypadkiem zmieniłem jakąś rozdzielczość. W ramach podziękowań poczęstowałem go oranżadą z moich zapasów i babką z makiem, którą upiekła mama. Ta lekcja życia kosztowała mnie 30 groszy.

ehh, daje juz
Pobierz grap32 - @Randomowy_smieszek: kiedyś jak zacząłem grzebać w tych ustawieniach to czar...
źródło: comment_1665257685CzyxCTusPPKnqtQTbm5o56.jpg