Wpis z mikrobloga

Bożeee, zmieszałwm 2100mg pregabaliny, 250mg baklofenu, 300mg DXM, 4mg alprazolamu, 6mg klonazepamu, popiłem litrem 100% soku grejfjutowego, 2 piwa okocim mocne dubeltowe 6% i 30 ściech tabaki. Mózg mi sie chyba usmażył, dostałem drgawek, pot się ciurkiem lał z tywarzy, temperatura wzrosła do 42 stopni na termometrze, źrenice jak 5 zł, omdlałem na biurku na kilka minut, ale sie wybudziłem na szczęście. Prawie umarłem.

#narkotykizawszespoko #leki #ssri #acodin #psychiatria
wyjatkowy_szmaciarz - Bożeee, zmieszałwm 2100mg pregabaliny, 250mg baklofenu, 300mg D...

źródło: smiercc

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@FuckYouTony: Żeby chociaż na kilkanaście godzin pozbyć się ciężkiej depresji, fobii społecznej i czuć lekką euforię. Nie 2-3 lata, tylko 3 miesiące, bo planuję we wigilię exit bag + mix + heroina żeby odejść na tamten świat w euforii i mieć wizje przedśmiertne. Ale ja nie wierzę w życie po śmierci.
  • Odpowiedz
@wyjatkowy_szmaciarz: ale taki mix ma sens? samo dxm poprawione ewentualnie jakimś psychodelikiem powinno cię wyłączyć na parę godzi (chociaż psychodeliki to może średni pomysł w twojej sytuacji).

walenie do tego benzo i alko zbija fazę i grozi nudnościami
  • Odpowiedz
planuję we wigilię exit bag + mix + heroina żeby odejść na tamten świat w euforii i mieć wizje przedśmiertne


@wyjatkowy_szmaciarz: Nie bądź desperatem mordo. Tamtego świata nie ma, więc korzystaj z tego na maksa. Życie jest jedno, #!$%@? je zmarnować. Jeżeli potrzebujesz czegoś albo mogę coś zrobić dla Ciebie - napisz na priv.
  • Odpowiedz
@FuckYouTony: Nie mogę korzystać z życia, bo jestem biedakiem. Jeżdżę na rowerze na uber eats i zarabiam maxymalnie 1600 zł na mniesiąc. Matka chce mnie wyrzucić z domu, wymeldować i mówi, że pod mostem z żulami jest moje miejssce. Mimo że jestem inż. informatyki i pracowałem przez 3 lata jako java dev + springboot, to skończyłem jak jakiś hindus albo murzyn na uber eats ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
@wyjatkowy_szmaciarz:

Wyłącza mi fobie społeczną w 100%

to ty daytripujesz na deksie i wychodzisz tak do ludzi?
pewnie żadna nowość, ale uważaj, bo kiedyś przed imprezą walnąłem kilka tabsów xanu i fety dla hehe dynaminy, do tego alko i ziułko na miejscu i skończyło się kompromitacją cwela, odstawiałem żeżuncje i koniec końców skończyło się, że zerwałem kontakt z kilkoma znajomymi i pewnie jeszcze poszło info w świat, żem ćpun

Benzo nie
  • Odpowiedz