Wpis z mikrobloga

Przyznam że nadszedł ten dzień, gdzie cały czas ja nie mogę przestać myśleć o swoim bezpieczeństwie, tu w Polsce. Informacje o wymianie najwyższych ludzi w rosyjskim wojsku, atak na krymski most. Mam ciśnienie 160 cały dzień bo ja wiem, że nadszedł czas gdy Putin może sięgnąć bo broń ostateczną. Ja zrobiłem dziś duże zakupy, przygotowuję się na najgorsze. Pewnie nie będę spał. Trzymajcie się.
#ukraina #wojna #rosja
  • 23
@obszarnik: jak sięgnie po strategiczne A które nam może zagrozić to nie ważne czy mazniesz w okopie pod Chersoniem, siedzisz przed kompem w Warszawie czy opalasz się na piaskach plaży Miami. I tak będzie koniec. Dlatego szantażowi nuklearnemu nie można ulegać, ryzyko użycia dalej jest niskie ale jeśli się złamiemy to całą Europę aż po Lizbonę będze można poddać a sowieci zadomowią się wszędzie gdzie zechcą machając atomową szabelką.
@obszarnik: Mieszkasz w dużym mieście to się nie bój bo i tak cię wyparuje więc nie warto o tym myśleć, mieszkasz w mniejszej miejscowości to kup kilka konserw, mąki i tabletki z jodkiem potasu oraz błękitem pruskim i dalej się nie przejmuj bo wybuchu nie będzie i grozić ci może jedynie promieniowanie które przeczekasz.

Kacapów trzeba #!$%@?ć bo się #!$%@? odradzają i trzeba ich ostatecznie #!$%@?ć.