Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja
Wszystko wskazuje na to, że wybuch miał miejsce pod mostem. Nie było żadnego kierowcy samobójcy.
- Zniszczona droga jest przesunięta w stosunku do swojej pierwotnej pozycji, tak jakby ją coś wyrzuciło w stronę wody.
- Zniszczona droga ma wszystkie barierki, na drugiej zostały zdmuchnięte, a droga jest osmolona.
- Poderwana droga prawdopodobnie nakierowała wybuch i płomień w stronę mostu kolejowego, jak i zdmuchnęła barierki na drugiej drodze.
- Przęsła mostu są całe, a droga została zniszczona w 5 miejscach, między 3 przęsłami. To też sugeruje na wybuch od dołu.
Sarmataa - #ukraina #wojna #rosja
Wszystko wskazuje na to, że wybuch miał miejsce po...

źródło: comment_1665242474cWwWcYJ0SQsAImsbTyIcBG.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@Jebwleb: Co do powyższego jestem pewny. Tu wystarczy jeden argument. Jakim cudem droga gdzie wysadzone zostało auto i most się zawalił ma wszystkie barierki. A druga droga, która jest cała nie ma barierek. Ja podejrzewam, że z Ukraińców próbuje się zrobić talibów samobójców, aby nie wyszło, że Ukraina ma takie dobre siły specjalne.
Ukraińcy podłożyli ładunki pod nosem Rosjan, a niby 20 systemów zabezpieczeń jest. XDDD
  • Odpowiedz
@Sarmataa Zgadzam się z wyjątkiem że to były podłożone ładunki.

Na pewnym filmiku siły zbrojne Ukrainy wysadzają mały mostek na jakimś zadupiu i aby to zrobić podkładali pod przęsła cale skrzynie z TNT, dwie osoby ledwo to targały. Nie wyobrażam sobie że nurek , wyłazi z wody, wdrapuje się na filar i podkłada wiele takich skrzyń aby wysadzić przesło.

Według mnie eksplozja nastąpiła z powodu wody i była tozdalnie sterowana barka wypełniona
  • Odpowiedz