Wpis z mikrobloga

@Alky: Pytam o to czy zdaniem wykopków to jest niemożliwe. Ja tu nigdzie nie piszę o tym, że Ukraina ma się poddać bo Rosja ma atom. No ale jak Rosji skończą się argumenty to zacznie się atom.
@Imagination: Tylko, że ja nigdzie nie piszę tutaj o czymś takim. Tylko się pytam, czy twoim zdaniem to jest niemożliwe, że Putin uderzy atomem d; Zresztą nie tylko Ciebie się pytam. @slapdash: No i prawdopodobnie świat jaki znamy, bo jak Rosja użyje atomu i nie będzie żadnej reakcji, to do tego dołączy np Korea Północna, czy inne kraje które mają swoje powody z tyłu głowy do powodowania takich sytuacji. Porządek
nie będzie żadnej reakcji,


@drippinsauce: ale reakcja będzie, bo będzie musiała być. I będzie straszna.

jakbym miał poświęcić Ukrainę w zamian za gwarancje tego iż nie dojdzie do atomowej wojny


@drippinsauce: chyba każdy by tak zrobił, kto wie czy i część Ukraińców nie byłaby skłonna na to przystać. Ale takiej gwarancji nie będzie: nie tylko dlatego, że nikt w nią nie uwierzy ale też dlatego, że sama Rosja nie będzie
@drippinsauce: ten ich złom nie dotoczy się nawet na pas startowy (zakładając, że w ogóle mają funkcjonujące głowice i rakiety – w co szczerze wątpię). Zanim wystartują (w co też szczerze wątpię), NATO awansuje flotę czarnomorską na łodzie podwodne. Więc nie, nie uważam ruskiego ataku atomowego za realistyczną opcję.

Stoimy teraz – jako zachodnia, liberalna i demokratyczna cywilizacja –w kluczowym momencie Historii przez duże "H":
— ALBO —
nie złamiemy się
@PiccoloGrande: czy ty na prawde jestes taki pi****lnięty, czy jestes może ofiarą minionego systemu szkolnego, chociaż mam nadzieję, że tylko trollujesz, by wyłapać ukrytych idiotów na polskich forach, co by ci się cudownie udało czytając wpisy pood twoim tekstem.
Zimna ironia Ziemkiewicza jest znakomita i chyba najlepiej pokazuje bezsilność Rosji w tej sytuacji. Szkoda, że taka spora grupa rodaków to funkcjonalni analfabeci, którzy potrafią skłądać literki, ale trudna sztuka zrozumienia uciekła
razem


@Alky: a co powiedziec o donaldzie tusku i platformie? Przeciez mowili, ze gaz z rosji dobry, bratala sie donald. Malo tego cala pO mowila wegiel zly, zamknac kopalnie. Powinni teraz sie cieszyc ze nie ma wegla. Schizofrenicy ;)