Wpis z mikrobloga

Wiem że większość wykopków to boomerzy co się zatrzymali z rapem na 2005 ale liczę że ktoś da mi jakieś przykłady, kogo się teraz słucha w Ameryce? Wszystkie lile, 69, cała banda tych typu chief kieff, future, yg, wiz khalifa, soula boy, Kanye west (tak wiem nowy album ideał tak), lil Pump itd mają swój prime time już dawno za sobą, odczuwam taka posuche w mainstreamie amerykańskim że masakra od jakieś prawie 5 lat, kiedyś się odpalało losowego popularnego rapera i to banglało, teraz nie #!$%@? ja, brakuje nowej Bhad Bhabie co pozamiata damski rap, niby Nicki ale ona wybitne kawałki robi 1 na cały album najczęściej, kto jest jakiś interesujący i faktycznie taki że każdy kawałek jego siądzie? Wiem że np. Lil Pump to żaden wysoki poziom liryczny ale ten typ miał takie kawałki że każdy bujał, lil peep to nr1 na zawsze dla mnie, nawet Bones już nie wypuszcza takich sztosow jak kiedyś, każdy kogo znam zakończył swój prime time dawno temu i uważam nie pojawił się nikt kompletnie nowy na miejsce tych ludzi, max onehitwonder i tyle by było, więc nadal pytanie kto?
#rap #muzyka #amerykanskirap #pytanie #pytaniedoeksperta #problemypierwszegoswiata #spotify #cosieslucha #lilpeep #ameryka #trap #nowoscimuzyczne #nowamuzyka #2022 #nickiminaj
  • 7
@karix98:
nikt ci tu nie da przykładów innych niż takie jakie znalazłbyś w kilka minut szperania w google.
NLE Choppa, Yeat, Carti, Lil Baby, nowy album Quavo x Takeoff bardzo dobry, Denzel Curry, Gunna, NBA YoungBoy, JID świetny album wydał w tym roku, Kendrick klasa jak zwykle, Bladee teraz też ciekawy projekt wypuścił, Saba i Vince Staples też spoko projekty.

brakuje nowej Bhad Bhabie co pozamiata damski rap


wyczuwam prowo (
@karix98: ja dochodzę do teorii, że po prostu cały trap został już przeruchany, z czego ostatnim większym powiewem świeżości były te ragebeaty w stylu yeata - które również są już przeruchane. Najlepsze kawałki 2016-2017. Ciężko obecnie znaleźć cokolwiek nowego co siądzie na dłużej niż tydzień i tak samo wracam głównie cały czas do lil peepa, który brzmi cały czas legendarnie dla mnie, czasem xxxtentaction i suicideboys (ale tutaj to bardzo rzadko).