Wpis z mikrobloga

@lubieczipsy_: nie wyczymie xD wykopki jarające się lumią i mówiący, że lepsza od Androida xD przecież to tak jakby mieć 2 torby do wyboru, jedna wypełniona zajebistymi słodyczami, a druga pusta i powiedzieć, że ta pusta lepsza, bo lekka i nie trzeba się przejmować, że coś jest w środku xDDD
@ZdrowaskaDoTibii: no fajnie, a coś w temacie powiesz? xD bo jeśli miała to być jakaś fantazyjna analogia to trochę nie wiadomo o co chodzi, bo obydwie rzeczy, o których mówisz spełniają dokładnie tę samą funkcję, po prostu jedna jest droższa od drugiej. Lumia była nokią 3310 z dotykowym wyświetlaczem, a Androidy miały już wtedy mnóstwo aplikacji, które podbijały świat popularnością.
@lubieczipsy_: hulało bo nie było aplikacji, a wątpię by 1 gb ramu (bo tyle pamięci RAM miały najczęściej te telefony) ten system potrafił je udźwignąć xD Miałem Lumię 535, to musiałem ją dać do serwisu bo zaczął padać dotyk. Te telefony nadawały się jedynie do dzwonienia. Windows Phone to przeżytek.
nie wyczymie xD wykopki jarające się lumią i mówiący, że lepsza od Androida xD przecież to tak jakby mieć 2 torby do wyboru, jedna wypełniona zajebistymi słodyczami, a druga pusta i powiedzieć, że ta pusta lepsza, bo lekka i nie trzeba się przejmować, że coś jest w środku xDDD


@wcfilmowe: No a ta pełna to, w tamtych czasach, miała poukrywane gówno zamaskowane jako słodycze. Dopiero gdy wziąłeś do mordy to wiedziałeś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lubieczipsy_: miałem 620, w 2014 roku żaden inny telefon nie dawał tyle użyteczności za ~500 zł. Szybkość działania, ogólna niezawodność, świetne fabryczne aplikacje. Używałem do połowy 2017 gdy na 8.1 przestało działać niemal wszystko. No ale to długa historia dlaczego tak się stało.

Wspominać będę zawsze ciepło. Wówczas telefon z Androidem w tym budżecie po pół roku używania nadawał się tylko na klin do drzwi
@lubieczipsy_: Pamiętam, że niemiłosiernie #!$%@?łem na to na początku, bo miałem z tym styczność w jednej z pierwszych nokii z tym systemem. Gówno straszne.
A po paru latach poszedłem do Saturna i pobawiłem się chwilę jakimś telefonem z WM. I skończyło się na tym, że na trzy lata moim telefonem została Microsoft Lumia 640 :)
@lubieczipsy_: Ja miałem Lumię 820. Telefon działał bardzo płynnie, oraz miał naprawdę świetny aparat.

Oprócz tego był to telefon mało użyteczny, bo producent całkowicie porzucił wsparcie. Ten telefon doprowadzał mnie do szału.
kafelki to jedno, design telefonów też, ale dajcie mi chociaż na klawiaturę która tam była, nigdy nie miałem lepszej klawiatury


@Marmite: Swift key na androida. zdaje się że nawet produkcji Microsoftu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zolwixx: pamiętam ze już kiedyś ją wypróbowywałem i jednak coś było co mi nie pasowało, ale nie pamiętam co to było - więc sprawdzę jeszcze raz