Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lubieczipsy_: miałem 735 i prócz tego co w tej cenie oferował (to był najtańszy telefon z oledem wtedy) to zbytnio się nie wyróżniał. A brak apek zdecydowanie ubilo windows mobile, mimo że były jakieś plany symulacji androidowych apek
srało nie hulało, win 8.1 może jeszcze jako tako ale windows 10 to było gówno totalne i gwóźdź do trumny. Aktualnie jakikolwiek android custom-rom pisany przez osranego pajeeta zjada ten syf pod względem stabilności i szybkości


@Mikiedbp: Chyba zapomniałeś jakim gównem były tanie androidy w tamtych latach. W cenie lumii jedynie był jakiś badziew. Jako budżetowa opcja Lumie nie miały sobie równych.
@lubieczipsy_: miałem lumię 640 dual sim. Problemy z zasięgiem na jednej z SIM, znikający sygnał GPS, ale telefon nie do zajechania. Niestety, GPS był dla mnie must-have, więc telefon po kilku miesiącach wylądował w szufladzie. Design był super, sam OS spoko, ale brak appek mocno frustrował.
@lubieczipsy_: najlepsza nawigacja, nie to co to gówno google maps. Problem tylko występował jak chciałeś wklepać coś mniej znanego, to trudno było znaleźć, ale mimo wszystko nie kierowało polnymi drogami jak robi to google.
@lubieczipsy_ na głównym telefonie z androidem mam windows10 launcher. W sumie jak byś komuś dał mój telefon do ręki to by zapytał co to za Lumia z Windows Mobile ( ͡º ͜ʖ͡º). Zawsze mi się te kafle podobały. Aparat ze starej 950 do dziś wymiata.