Wpis z mikrobloga

@MattePRL: ukraińcy powinni wykorzystać wsparcie zaplecza USA i DARPA, poprosić o specjalnego drona ze szczypcami którym polecieli by na kreml i zabili by tymi szczypcami putina. zaskoczenie totalne, kapitulacja rosjan gwarantowana. czemu tego nie zrobią? nie wiem
  • Odpowiedz
@MattePRL: Janusz chyba chce powiedzieć, że granice zostały już dawno ustalone, a teraz trwa jedynie szopka wojenna służąca odwróceniu uwagi opinii publicznej od sztucznie wywołanego kryzysu energetycznego który ma zmusić mieszkańców Europy do płacenia wyższych rachunków.
  • Odpowiedz
@MattePRL: Ukraińcy powinni wykorzystać czas do ataku. Mają czas, który szybko upływa. Powinni zaczekać aż Putin i rosjanie poumierają ze starości. Zaskoczenie totalne. Przegrana rosjan gwarantowana. Czemu tego nie robią? Nie wiem.
  • Odpowiedz
@MattePRL: Amerykanie powinni wysłać Ukrainie DeLoriana wtedy Ukraińcy cofają się w czasie i atakują Rosję 23 lutego zaskoczenie Totalne wojna dzieje się na terenie Rosji. Czmu tego nie zrobią? Nie wiem
  • Odpowiedz
Ale po co 50k ludzi? Wystarczy podrzucić jednego Janusza w łodzi podwodnej po Dnieprze, żeby objął rosyjskie dowodzenie od siewieropiździecka do Chersonia.
  • Odpowiedz
@MattePRL: ostatnio ogladalem ponownie jego wystep u stanowskiego xD jak mowil, ze mial rscje ze rosja nie zaatakuje i ze kazdy kto tak mowil powinien juz miec zakaz wypowiadania sie, a on powinien byc zapraszany jako ekspert. Debil #!$%@?
  • Odpowiedz
Solowiow lamentuje o porażkach. Koran Mekka zaczyna kibicować Ukraińcom. Czyżby szczury zaczęły uciekać z tonącego okrętu?
  • Odpowiedz