Wpis z mikrobloga

@sh7d: to się chyba właśnie dzieje xD zaraz będzie połowa października, na jednym filmiku kacapy pokazywały nawet termometr z gorączką i mówili że większość ludzi ma zapalenie płuc albo inne świństwo xD
  • Odpowiedz
@cumulus: to dobra wiadomość, mam nadzieję, że rozdysponowali poprawnie. Ale... Czy tylko ja przeczuwam, że nastąpią nowe, wspaniałe przypadki hipotermii zimą wśród źle ubranych i wyekwipowanychzłych wojaków rosjan? :D Naukowcy będą wniebowzięci, tyle możliwości badania!
  • Odpowiedz
Były jakieś zbiórki w tym temacie, jakieś pół bański zebrali na ciuchy


@cumulus: to pół bańki to pójdzie na ciuchy dla 200 żołnierzy i to jest ogarnięte przez rodzinę jednego z żołnierzy. Wolski to firmuje.
Ukraina ma mieć pod bronią ok 700 000 ludzi, matematykę zostawiam tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@Mondez wygląda na to że ruscy zrobili mobilizację a potem zaczęli szukać mundurow... Ja p------e. Jeśli to prawda, dzięki Bogu że to idioci.
  • Odpowiedz
@pilot1123:

Zakładam, że całkowity wymagany koszt wyposażenia tej armii w nowe mundury zimowe to połowa tej sumy - bo nie wyobrażam sobie, by jednocześnie 700 tys żołnierzy siedziało na froncie. Jeśli przyjmiemy, że przecież armia ukraińska częściowo te wyposażenie już miała, to pewnie chodzi o koszt rzędu 100-150 mln $.
To jest 7-11 sasinów. Jak najbardziej do udźwignięcia.
  • Odpowiedz