Wpis z mikrobloga

Jeffrey Dahmer- jeden z najsłynniejszych seryjnych morderców w USA, gej, nekrofil i kanibal. W latach 1978-1991, zabił 17 młodych mężczyzn, w większości czarnoskórych. Potem gwałcił i ćwiartował ich szczątki, a później je pożerał.
Z racji, że w stanie Wisconsin nie ma kary śmierci, skazany na 1000 lat więzienia. Został zabity przez współwięźnia zaledwie po niecałych 3 latach odsiadki, w 1994 roku

#usa #przestepczosc #ciekawostki #homoseksualizm #kanibalizm #ameryka #historia #ciekawostkihistoryczne #netflix #nauka #kryminalne #swiat
nowyjesttu - Jeffrey Dahmer- jeden z najsłynniejszych seryjnych morderców w USA, gej,...

źródło: comment_16650339488xff2aQFlMCgorvc8Unz0x.jpg

Pobierz
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atencjuszhehe: ale dla poprawnych gej znaczy wyzwolenie od stereotypowych myśli. Jak ja się cieszę że mój okres buntu zaczął się na anarchokomunie. Zrobiłem co swoje i nic nie żałuję. Teraz myślę troszkę inaczej. Jednak zmuszanie kogoś do myślenia i inaczej jest #!$%@?
e chłop mordował samych mężczyzn i ich gwałcił więc wypomnienie że był gejem jest jak najbardziej na miejscu i nie ma nic wspólnego z homofobią XD


@Atencjuszhehe: ale byli też inni seryjni mordercy, którzy mordowali mężczyzn, a nie byli gejami. A jak ktoś mordował tylko kobiety, to trzeba podkreślać, że był heteroseksualny? XD