Wpis z mikrobloga

@olaf_wolominski: więc to nie.monopol, bo nawet osiągalnych nie mam na wyłączność. Zawsze będą zainteresowani kilkoma paniami jednocześnie i jeśli kilka się zdecydujemy to nagle mężczyzna jest w pozycji decyzyjnej
@olaf_wolominski: no nie. Mam monopol tylko na siebie, bo tylko o sobie mogę decydować. W stosunku do innych go nie mam, bo nie mam 100% pewności, że za każdym razem usłyszę tak.

I kobiety jako takie nie mają gremialnego monopolu, bo każda decyduje tylko za siebie. Nie za koleżankę, kobiety w danej społeczności, tylko za siebie.
@olaf_wolominski: kobierlty kontrolują podaż seksu w odniesieniu do swojej jednostki osobniczej, a nie jako ogół kobiet w odniesieniu do ogółu mężczyzn. Odróżniaj decyzję jednostek od narzuconej racji ogółu
@moll: czytałam Twojego posta do porannej kawuni. Szacun Mirabelo, że nadal chce Ci sie odpowiadać na te jałowe komentarze przygłupów, którzy tak stadnie się tutaj zlecieli.
Gratulacje i zdrówka dla Was obojga!
@Neko-chan51: pewnie że będę chciała wiedzieć wcześniej. Muszę się nastawić psychicznie xD poza tym w przypadku dziewczynki poczytać o utrzymaniu higieny na wczesnym etapie, bo to nie to samo co u chłopca

Nie dziękuję ()