Wpis z mikrobloga

XXI WIEK... I czytam na wikipedii, że syn dowódcy UPA Romana Szuchewycza był deputowanym do Rady Najwyższej Ukrainy i siedział przy stołku przez przez 5 lat (2014-2019)... Dzięki głosom ludzi w wyborach parlamentarnych w 2014 roku.
(°°
Żeby to było mało... W latach 1991-1994 był przywódcą nacjonalistycznej partii UNA-UNSO, która oficjalnie zdewastowała flagi na wiecu we Lwowie ()
#ukraina #ciekawostkihistoryczne #wikipedia #historia #zalesie
Pobierz
źródło: comment_1664988327TXhnSLpM02wG8HQ9NmJJG5.jpg
  • 23
uroczo bolszewicka metoda: syna obwinić winami ojca. Syn ma dość swoich.


@slapdash: w PRL jakoś to działało i do tej pory mamy kadry z tego ustroju

czy jeśli ojciec popełnił zbrodnie przeciwko ludzkości to ma za nie odpowiedzieć jego syn?


@slapdash: on nawet nie widzi problemu, że ojciec coś złego zrobił, ba jest z tego dumny. Jakby syn Stalina negował jego zbrodnie i był politykiem też byś to olewał jak
@KrzysztofMickiewicz: Oprócz tego wszystkiego 30 lat przesiedział w sowieckich więzieniach i obozach. Odebrano go matce, wysłano do domu dziecka, skąd uciekał, pierwszy wyrok 10 lat usłyszał jako nieletni, jak łatwo się domyślić tylko za to jak miał na nazwisko. W więzieniach stracił zdrowie i wzrok. W latach 80. był jednym z działaczy uchu dysydenckiego. Na Ukrainę pozwolono mu wrócić dopiero w 1990.
To ugrupowanie któremu przewodził nigdy nie zebrało w wyborach
Nie wiem, ale op nie pisał o czynach syna tylko o odpowiedzialności syna.


@janekplaskacz: o synu też napisał

Żeby to było mało... W latach 1991-1994 był przywódcą nacjonalistycznej partii UNA-UNSO, która oficjalnie zdewastowała flagi na wiecu we Lwowie ()


@janekplaskacz: w sumie u nas też powinno po dekomunizacji jakby była naprawdę to dzieci z rodzin PZPR i powiązanych powinny mieć zakaz pełnienia funkcji
w PRL jakoś to działało i


@Kaczypawlak: dobrze, że maski opadają

do tej pory mamy kadry z tego ustroju


@Kaczypawlak: no, nawet w Trybunale Konstytucyjnym

on nawet nie widzi problemu, że ojciec coś złego zrobił, ba jest z tego dumny.


@Kaczypawlak: o, to można mu zarzucić.

Jakby syn Stalina negował jego zbrodnie


@Kaczypawlak: córka Stalina #!$%@?ła na zachód i wypowiadała się przeciwko ZSRR. Mam ją zabić za to
no, nawet w Trybunale Konstytucyjnym


@slapdash: w Sejmie, Senacie, Brukseli nawet( ͡° ͜ʖ ͡°)

o, to można mu zarzucić.


@slapdash: i to ja mu zarzucam

córka Stalina #!$%@?ła na zachód i wypowiadała się przeciwko ZSRR. Mam ją zabić za to co robił jej ojciec?


@slapdash: nie stosuj banderowskich metod, mówimy o synu zbrodniarza, co działał w organizacji neobanderowskiej i był posłem w parlamencie. To tak