Wpis z mikrobloga

Harlekiny dla przegrywów - wersja rosyjska.

Nikolai Gazpromsky, blisko dwumetrowy syn poważanego w obwodzie leningradzkim oligarchy, właśnie wracał z porannej siłowni, kiedy w pewnym momencie zestaw głośnomówiący będący standardowym wyposażeniem jego Forda Mustanga GT z 2022, poinformował go o przychodzącym połączeniu.
Nikolai spojrzał na dotykowy ekran wkomponowany w deskę rozdzielczą i jedynie burknął pod nosem:

Cyka blyat, ta dz*wka nigdy nie da mi spokoju


Nikolai odrzucił połączenie i przełączył na swoje ulubione radio: Russkoye Radio. Jednak wie, że dziewczę nie poddaje się tak łatwo.

Svetlana Tzarova to wysoka I zgrabna 23-latka. Jej ojciec, osobiście namaszczony przez Putina na wysokiego rangą generała, nie szczędził swojej jedynej córeczce luksusów - od kupna luksusowego strzeżonego apartamentu na Wyspie Kamiennej do fundowania jej drogich zagranicznych wakacji.

Svetlana ma wielu adoratorów. Jednym z nich jest Dmitriy Sabakov - 25-letni pracownik fizyczny w fabryce Kamazów, dorabiający sobie również do swojej żałosnej pensji rozwożąc jedzenie poprzez Uber Eats. Dmiyryi ma jedynie 165 cm wzrostu, trądzik, zakola i oczy ofiary, ale to go nie zniechęca - w końcu na Pikabu non-stop ktoś wspomina o swoim grubym i niskim koledze który rucha modelki! Najważniejsze są pewność siebie i poczucie humoru!

Svetlana i Dmiyryi "poznali" się kiedy po tym jak młoda dziewoja zamówiła poprzez aplikację zestaw sushi. Wartość zamówienia przekraczała miesięczne pobory Dmitrija.
Dmiyryi po doręczeniu zamówienia na jej strzeżone osiedle, zauważył, że na paragonie (którego zapomniał wręczyć) znajduje się jej numer telefonu.

To chyba uśmiech losu!


Pomyślał karłowaty zakolak, uśmiechając się pod swoim dziewiczym wąsem.

Po powrocie do swojej chruszczówki, w której mieszka z niedołężnymi już rodzicami. Postanowił przystąpić do działania. Wyciągnął swoją Nokie 3310 i wybrał numer swojego obiektu westchnień.

Svetlana, widać przychodzące połączenie, momentalnie odebrała telefon.

Nikolai, już myślałam że nigdy nie zadzwonisz, ty łobuzie hehe! Zmieniłeś numer?

Ppp...rrivi..eet, nazywam się Dmiyryi, dddd...ostarczyłem ci jedzonko godzinę temu i www....pppadlaś mi w oko. Dddd...ałabyś się zaprosić na kkk...awę?

#!$%@? creepie albo dzwonię po FSB!


Svetlana odłożyła słuchawkę.

Chyba nie brzmiałem wystarczająco pewnie siebie. Muszę nad tym popracować!


Pomyślał Dmiyryi.

21 września 2022 roku.

Dmitry właśnie wracał do domu po dwunastogodzinnej zmianie. Po otwarciu drzwi wejściowych ujrzał niecodzienny widok - na podłodze leżały torby, w której znajdowały się spakowane odzież i środki higieniczne tj. białe mydło, stare gazety oraz plastikowa butelka z wodą.

Co tu się dzieje?!


Wyksztusił z siebie skrajnie zmęczony calodniową harówką młodzieniec.

Synek, oglądaj powtórkę z orędzia do narodu, jedziesz walczyć ku chwale ojczyzny! Jak pokonamy nazistów z Ukrainy i NATO, to dziewoje będą same ustawiały się do ciebie w kolejce, synu!


Rzekł jego ojciec, wyraźnie podekscytowany.

Hmm może coś w tym jest, kobiety przecież uwielbiają herosów.


Pomyślał Dmiyryi.

Zapraszam z nami!


Wykrzyczał umundurowany mężczyzna, który cierpliwie czekał na klatce schodowej na powrót Dimitrija.
Manlet wsiadł do transportera, w którym znajdował się już tuzin jemu podobnych: niscy, łysiejący, bez zębów. Oni też nie mogą się doczekać momentu, kiedy niewiasty będą rzucać się na ich ramiona!

Tymczasem Nikolai, wysiąwszy z windy w drodze do swojego luksusowego apartamentu, zauważył świstek papieru wystający z jego skrzynki pocztowej.
Po otwarciu listu i przeczytaniu tytułu owej przesyłki (WEZWANIE) wyraźnie zdenerwowany zadzwonił do swojego ojca.

Co to za cyrk?! Ja i wezwanie do wojska? Przecież pojutrze mam siłownie! Weź coś zrób z tym, przecież masz znajomości! Tak w ogóle to w dupie mam tą całą wojnę!

Zrobię co w mojej mocy synku.


Po około godzinie jego ojciec zadzwonił:

Słuchaj synu, załatwimy to, ale jest jeden warunek: Znasz córkę tego generała Tzarova, prawda? Niesamowicie jej wpadłeś z w oko, on chce was zeswatać.

Ale tato...

Żadne ale! To porządna szanująca dziewczyna! Przypadniecie sobie do gustu!


Ojciec Nikolaja odłożył słuchawkę. Kilka dni później Nikolai ujrzał Svetlanę u progu swoich drzwi.

Hej Nikolai! Bardzo się za tobą stęskniłam!


Blisko dwumetrowy tytan nic nie odpowiedział, jedynie wskazał swoją muskularną ręką, aby niewiasta weszła do środka.

W sumie to ruchać mi się chcę.


Pomyślał Nikolai.

Ukraina, obwód chersoński

Naziści nacierają, zabezpieczyć pozycję, to rozkaz!


Dmiyryi i jego batalion przegrywów nie jedli od trzech dni i trzęsą się z zimna.

Czego nie robi się dla matuszki Rasiji!

Burknął jeden z nich.

Nagle w miejscu gdzie stacjonowali nastąpiła silna eksplozja, a Dmiyryi został trafiony odłamkiem prosto w twarz i padł martwy na ziemię.

Kiedy okoliczne bezdomne psy i koty nadgryzały jego jeszcze ciepłe truchło, Svetlana dławiła się 23-centymetrowym Iskanderem Nikolaja.

#blackpill #harlekinydlaprzegrywow #ukraina #wojna #rosja #przegryw
BlackpillMonster - Harlekiny dla przegrywów - wersja rosyjska.

Nikolai Gazpromsky,...

źródło: comment_1664973006TC2pQr4PmdnTuiom0cLZpQ.jpg

Pobierz
  • 24
2/10 zbyt mało oczywiste i za mało skrajnie przerysowani bohaterowie. Od samego początku powinno być, że młody gazpromsky mierzy 250 cm i ma 60cm w łapie i jezdzi po dziurawych ulicach omska nowym lambo. Nastepnym razem blackpill ma być czarny niczym ołów a nie kredka świecowa
@BlackpillMonster plusuje i propsuje, fajnie ze sa jeszcze mireczki którzy działają w tym universum, harlekinek 8/10 bo trzeba trochę sformatować teksty mówione, , no i trochę za szybko się skończył :P oczywiście czekam na więcej.