Wpis z mikrobloga

Mieliście dawane do zrozumienia że nie jesteście mile widziani jako partner poprzez odgadywanie za plecami, ale nie odpowiedź prosto w twarz? Coś typu: "ok, jasne - po czym po chwili do koleżanek #!$%@? czaisz anon do mnie podbijał", po czym wszyscy to podchwytują i z was kpią. Jak radzicie sobie z świadomością że kobiety czują że w sumie bardzo im to na rękę że facet "musi zagadać" i się starać z początku żeby podbić ego takiej babce? Że jesteście traktowani jak przedmiot jak nie jesteście czadem? Jak radzicie sobie z krytyką was? #psychologia #pytanie #blackpill #przegryw #zwiazki
  • 17
@interpenetrate: mam to gdzieś i nie podbijam do żadnej kobiety. Już od dawna jestem wolny od tego, zrozumiałem że posiadanie kobiety nie jest celem w życiu i nie ma sensu uganiać się za nimi. Po prostu nakład jaki musisz włożyć w to, by być z normalną kobietą, nie jest wart tego, co ona może ci dać. Więcej można stracić niż zyskać. Ale to trzeba kobiety poznać by dojść do takich wniosków.
@Aldehyd_Glutarowy: Więcej możesz stracić niż zyskać ? Co Ty gadasz chłopie ?
Możesz zyskać cudowną osobę na całe życie. Mieć wspaniałe dzieci i czerpać z tego szczęście całymi garściami.
Taki maluch biegnący do ciebie z uśmiechem na ustach i rzucający Ci się na szyję to coś wspaniałego.
Czasem na ulicy widzę starych ludzi idących za rękę do kościoła w niedzielę i myślę sobie że też chciałbym ze swoją żoną dożyć starości
@andrzejstrzelba1: nie poddawaj się i szukaj :) jest dużo fajnych, ładnych, normalnych dziewczyn, tylko że one tak nie świecą całą sobą w socialach i w społeczeństwie. Świat nie jest tylko zły, ludzie są różni, więc i kobiety normalne gdzieś tam są. Nie trać nadziei. Ja sama znam dużo fajnych wartościowych singiel w różnym wieku i bez szaleństw na koncie
@andrzejstrzelba1 Takie rzeczy to tylko z dobrą różową. Z byle czym nie będziesz miał takiego szczęścia, a wręcz odwrotnie. Trzeba pamiętać, że niby tego kwiatu jest pół światu ale 3/4 #!$%@? warte, a w każdej kobiecie ku+¥@* 2/3cie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@costusmierdzi:

Ten scenariusz też jest prawdopodobny ( ͡° ͜ʖ ͡°):
Możesz spotkać osobę, która zrujnuje ci życie. Mieć dużo ciężej i popaść w depresję.
Taki maluch drący się na cały dom i nie dający ci zasnąć całą noc kiedy na rano masz do pracy to coś wspaniałego.
Czasami widzę starych zapijaczonych ludzi, którzy stracili wszystko i żałują, że kiedykolwiek wzięli ślub i myślę sobie że nie chciałbym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@costusmierdzi:

Powiedz to młodym rodzicom, ciekawe czy te słowa ich pocieszą. Zresztą nigdy nie wiesz czy nie będzie sprawiał jeszcze większych problemów jak będzie dorastał, nie zawsze się da wychować dziecko tak jak ty chcesz, czynniki genetyczne i środowiskowe mają też duży wpływ.

No właśnie to jest dodatkowy punkt, który utrudnia wychowanie, dzisiaj dziecka wzrok pada na nieograniczoną ilość rzeczy, często przesadnie drogich, niepotrzebnych, często też u kolegów z klasy bo
@interpenetrate: #!$%@? w gadki normików, a jeśli chodzi o podbijanie, to weźcie nie róbcie sobie jaj, bo to podbijanie to jets potężny cope. Jeśli podobasz się lasce, to sama podejdzie i zagada, bo i tak ona cię wybiera, nie ty ją.
@interpenetrate:

Jak radzicie sobie z świadomością że kobiety czują że w sumie bardzo im to na rękę że facet "musi zagadać" i się starać z początku żeby podbić ego takiej babce?

To akurat naturalne w świecie zwierząt. Dla mnie obrażanie się na to, to trochę jak obrazić się na grawitację. Rozumiem rozgoryczenie - szczególnie jeśli nie jesteś w miejscu w którym chciałbyś być i przez to masz swoje frustracje - ale