Wpis z mikrobloga

@Jestemkoksupotezny: wydaję mi się, że to była beka jak z jasia fasoli niż z Beatris i Adriana Polaka, nie pamiętam żeby ktoś pisał, że ozdoba jest śmieciem, wielu ludzi nawet nie wiedziało że to zachowanie było oznaką choroby, ale nawet jak kogoś nie lubimy, ale nie jest jakimś bardzo złym człowiekiem (jak wczorajszy urban) to szkoda nam z powodu jego śmierci, tym bardziej wynikającej z takiej choroby
@Jestemkoksupotezny co jak co, ale jak Ozdoba walczył na fame to był tutaj bardzo lubiany

później dużo ludzi cisnęło z niego bekę, ale to raczej zaczęło się po tym klasycznym wideo w aucie po walce z Adbusterem... a później to już w ogóle zaczęło mu odwalać z tą grą, z pozytywnej Ozdupki stał się Dawidem Copperfieldem Ozdobą, jak sam siebie nazywał xD no i ciężko było stwierdzić czy to są jaja czy
@mewten: Ale to jest idiota, no ale wiadomo ocenia przez swój pryzmat. Po śmierci mlekołaka to jedyne co wypada, to napluć mu na grób za to co w internecie robił przez wszystkie lata. Dawida zniszczyła choroba, tak już bywa w życiu, ale starał się dawać ludziom uśmiech i rozrywkę, więc jak najbardziej zasługuje na współczucie. Idąc tokiem myślenia wujka nikosia, gdy umrze Krzynówek to też trzeba miec #!$%@?, bo już sie
@Jestemkoksupotezny: Cisnęli z niego bekę, ale to jedyne miejsce w internecie gdzie cieszył się szacunkiem i sympatią, gdyby powrócił do Fame i robił dymy tutaj byłby uwielbiany, a fani takiego Mlekozyniaka jechaliby po nim jak po burej suce (jego fani na twitterze mają to w zwyczaju).

Poza tym odeszła osoba, która wyróżniała się na pierwszych galach Fame, jego zdaniem każdy miałby to olać? Piszą o nim dla lajków? Mleko skończ chłopie
@mewten
ogólnie nie wiem czy ten post jest kierowany w stronę zwykłych ludzi czy może jakichś włodarzy, ale to normalne że ludzie interesowali się Ozdobą głównie gdy walczył na fame mma - chłop był wtedy lubiany i osobiście brakowało mi go na kolejnych galach, nie oglądałem fame od kilku dobrych edycji, ale jak kilka miesięcy temu zobaczyłem wywiad z Ozdobą po jakiejś gali to obejrzałem i liczyłem na to, że wróci

i
@mewten: plus jeden i tyle. Beke kręcił wykop i cały tag famemma jakieś gry i inne pierdoły. Chłop sobie nie radził i zamiast nawet napisać masowo do niego ze wsparciem jak to wykop akcje zrobić to teraz jaki hołd oddajesz? No ale zapomniałem ze mleka tu #!$%@? więc ha tfu ale gówno wpis hahaha znowu cisnie na twittrku? aaa mocny zza konkutera łaaaa wuja grozny wuja w strachu XDDDD
@TacoHemingway: Kręcił bekę, ale był tutaj lubiany i praktycznie każdy do niego pozytywnie podchodził. Teraz zmarł i ludzie wyrażają żal najzwyczajniej w świecie, a Mlekozyniak ma do tego jakieś obiekcje i Ty uważasz, że on ma rację? Nie wolno jakoś go upamiętnić, bo to skok na lajki?

Nikt z nas nie jest osobą z jego życia prywatnego, żeby wiedzieć co z nim się dokładnie działo.
@DEJW88: Ale kręciliście tutaj śmieszki a teraz nagle hołd oddajecie bo był lubiany. Pisanie jakiegoś trollu na jego temt nawet z śmieszkowatą intencją to on tego nie wie. :) Mleko ma obiekcje bo nagle każdy sobie o ozdóbce przypomniał i wstawianie będzie postów żebrolajków jak to go nie upamiętniają.