Wpis z mikrobloga

Pytanie całkiem serio. Czy znacie jakiś sposób, aby nagłośnić działalność krzysztofa "atora" woźniaka (celowo małą literą) w mediach na podobną skalę, jak postaci pokroju nauczycielki rosyjskiego z Krakowa czy jakuba czarodzieja z Facebooka?

Oczywiście, autor kanału wideoprezentacje, nie szerzy jawnej nienawiści do Ukrainy, ale od lat napędza coraz większą panikę wśród jego widzów, siejąc dezinformację i grając na emocjach za pomocą zdjęć atomowych grzybów w niemal każdym filmie. Chętnie bym wygarnął mu to wszystko w twarz, ale pan krzysztof "ator" woźniak, dopuszcza do głosu jedynie swoich fanów i wyznawców, a całą resztę ogarnia ban lub shadowban. Czy mamy na wykopie jakichś znanych użytkowników twittera i/lub youtuba (@koroluk?)?

Nie chcę, aby wybrzmiało to jako moja prywatna krucjata przeciw niemu, ale ten cynik zasługuje na to, aby zderzyć go z komentarzami pod jego filmami, które piszą albo ruskie trolle, albo inni foliarscy agenci.

Pic rel to zwykły screenshot z jego kanału wykonany przed momentem.

Tagi dla zasięgu, nie miejcie mi proszę za złe.
#ator #pracowniktvn #polskiyoutube #ruskimir #kacapskiegowno #rosja #ukraina #wojna #trzesesieibojesie
j.....k - Pytanie całkiem serio. Czy znacie jakiś sposób, aby nagłośnić działalność k...

źródło: comment_1664890692jVLa3WfqQzXgaBLm6eG3I6.jpg

Pobierz
  • 27
@zdrapek: z jego czym? przekaz to mają ludzie, którzy potrafią analizować zaistniałą sytuację a nie nazywać coś "analizą" a w gruncie rzeczy piep***ć głupoty jak wujek Janek na weselu. Problem bardzo podobny jak nazywanie youtuberów, tiktokowców, instacośtam itp. twórcami. Jest pewien procent, który można tak określić ale w większości to nic nie warte wysrywy. Amen
Oczywiście, autor kanału wideoprezentacje, nie szerzy jawnej nienawiści do Ukrainy, ale od lat napędza coraz większą panikę wśród jego widzów, siejąc dezinformację i grając na emocjach za pomocą zdjęć atomowych grzybów w niemal każdym filmie.


@jarzabek: noo, szczególnie gdy w grudniu/styczniu mówił, że Rosja wjedzie w Ukrainę XD

nie wiem, nie oglądam foliarzy


@sadge: spoko, wystarczy słuchać ze zrozumieniem. Właśnie dla takich ludzi jak Ty powtarza po 5 razy w
noo, szczególnie gdy w grudniu/styczniu mówił, że Rosja wjedzie w Ukrainę XD


@GeDox: jak nic innego, pasuje tu świetnie przysłowie o zepsutym zegarze. Niemal każdy wtedy to "przepowiadał", bo do mediów trafiły takie informacje. Na bazie tego mam wierzyć w każde "ZARAZ SIĘ ZACZNIE", "TO SIĘ JUŻ DZIEJE" i odrealnione wizje jackowskiego? Tym wszystkim naprawdę powinien się ktoś z komentatorów internetowych zająć, bo według filmów pana krzysztofa "atora" woźniaka, powinniśmy byli
Ach, jeszcze jedno! Co mnie zainspirowało do "ataku" na pana krzysztofa "atora" woźniaka?
Wczoraj trafiłem na załączony film. Profesjonalne nagranie, udźwiękowienie, składna mowa i pozory rzeczowej argumentacji. W pewnym momencie Pani Katarzyna Szewczyk, wprost oznajmia, że swoją wiedzę opiera na "prasówce", jaką ogląda na kanale wideoprezentacje. :))))))

Mówi to w kilkudniowym filmie, którego oglądalność sięga blisko pół miliona wyświetleń. Jeżeli zatem nadal ktoś uważa, że to nieszkodliwe gadanie, które mieli się tylko
j.....k - Ach, jeszcze jedno! Co mnie zainspirowało do "ataku" na pana krzysztofa "at...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jarzabek: jak miałem 15 lat to nawet lubiłem posłuchać tego jego spiskowego #!$%@?, ale od tamtego momentu minęło 8 lat i w głowie mi się nie mieści że ktoś może go brać na poważnie xD
Już nie mówiąc o tym, że wychwala pod niebiosa Jackowskiego. Wiecie, że on jest "medium sensorycznym"? XD Czyli najpierw musi powąchać twoje majty, żeby móc coś przewidzieć jeśli chodzi o twoją osobę. Jedyne co mnie dziwi,