Wpis z mikrobloga

@A_Duda: Cv sam robiłęm to fakt żeby nie wyglądało jak każde inne - więc może i wygląda jak każde inne. Cv poprawiane przez rekruterkę :/

Stwierdziła że nie muszę dawać ukończoną szkołe, bo to jest zbędne. Pozatym skoro jestem technikiem żywienia to może i miała w tym trochę racji?

Firmy nie precyzują czy chcą w wersji po polsku czy po angielsku. Więc wysyłam im nieco zmienioną wersje tego. Zbędne rzeczy wywalam.
@PedzacaGuma: i tak i nie, ja na start wynajmowałem pokój za 800zł, a zarabiałem coś koło 3k. Do tego jeszcze miałem samochód i garaż za niecałe 200zł. Więc zostawało 2k. 1k, na życie podstawowe, 500 na pierdoły i zabawę i 500 jeszce odkładałem. SKORO MI SIĘ UDAŁO TO KAŻDEMU POWINNO SIĘ UDAĆ XDDDDDDDD
@darqnies: Ważne, bo ktoś od razu widzi, że nie kończyłeś kierunkowych rzeczy. Dwa wiadomo jaki poziom edukacji skończyłeś. Rekruterki czasem #!$%@?ą od rzeczy więc bym się tak tego nie trzymał.

Firmy nie precyzują czy chcą w wersji po polsku czy po angielsku.

Jak wyślesz po angielsku będzie to raczej + niż -

Jeszcze raz przypominam. Nie staram się o pracę C# developera czy SOC. Interesuje mnie wsparcie techniczne.

Nie zmienia to
@A_Duda:

@hdh3he3: 700zł?? LUKSUS

Powiedziałem 3k? Tak na prawdę to dopłacałem 300 aby móc pracować.
Pokój? Może tak to nazwałem, ale to była część zagrody dla świń.
Samochód? Pojazd flinstonów przy tym to limuzyna.

Jakbym czytał siebie jak pracowałem sezonowo.

W obecnej pracy jak mam możliwość robienia rzeczy zbliżonych do tego w co aplikuje to wiedzą że ja zawsze jestem.

Do CV to nie mam pomysłu i weny, nie wiem
@darqnies: Ja pamietam jak ja zaczynalem i jak #!$%@? mnie #!$%@? wykopkow. Jak zaczalem pisac sklep od zera i pytalem o cos to ciagle bylo #!$%@? typu wroc do podstaw, doucz sie podstaw i inne takie #!$%@? wysrywy.

Ogolnie mam wrazenie ze duzo z tych osob co tak #!$%@? nigdy nie zdobylo zadnej roboty myslac ze uda im sie wykuc wszystko z teorii zanim zaczna

Prawda jest taka ze czlowiek uczy
@darqnies: między nami wykopkami to AZ-104 to chociaz zdałeś z uczenia się czy wykucia pytań dostępnych w necie ?

Jeśli chodzi o ADHD to wpisz w CV ale tak sprytnie. HR w dużym multi korpo się zeszcza ze szczęścia jak Cię zatrudni. Co prawda potem będę pierdo mowy o równych szansach ale ja bym to wykorzystał.
@piotrlionel: z uczenia się. W necie jest masa fajnych dokumentacji - książki, kursy wideo i strona microsoftu. Pomaga też fakt że tak samo jak AWS to tez posiada własny darmowy teir i jakiś dla studentów.