Wpis z mikrobloga

  • 473
Rozmawiacie z dziewczynami o pieniądzach? Dzisiaj znowu zapłaciłem 220zl za wizytę w knajpie (dwie picce, deser, piwko i dwa drinki - oba driny jej).
Poprzednio 150zl ja płaciłem i wcześniej też ja. (,) Zaczyna mnie to wkurzać. Teraz sobie myślę że raz jak na spacerze po obiedzie (który ja stawiałem), szliśmy koło lodziarni i ona stwierdziła że ma ochotę i niemal podbiegła do kasy. Powiedziała jaki smak chce, jak odebrała swój rozek to ja powiedziałem jaki ja chcę (do pani co tam pracowała). No i różowa zrobiła taką minę i potem do końca dnia była oschła. To chyba dlatego, że ona płaciła. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W ogóle ostatnio też robiliśmy zakupy i ona koniecznie chciała jakieś Pringlesy za 21zl za sztukę (jakieś importowane)

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
Goronco - Rozmawiacie z dziewczynami o pieniądzach? Dzisiaj znowu zapłaciłem 220zl za...

źródło: comment_1664887523MpDr7B84zC6zzIYFyz4mD2.jpg

Pobierz
  • 279
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goronco: Tak pewnie ją wychowali i jest rozpuszczona, mama naciągała tatę, ona też i tak się to kręci, karuzela spitolenia.
Dla mnie w ogóle sytuacja nie do przyjęcia jak można kogoś naciągać na kasę, tym bardziej kogoś bliskiego?

W moim związku długo na początku był problem z płaceniem, bo niebieski chciał płacić za wszystko i był foch oraz obrażona mina jak ja chciałam płacić. Matka go nauczyła że baba czeka
  • Odpowiedz
@Goronco #!$%@? w to, że Ty płacisz
Laska powinna o tym umieć pogadać, a nie takie teksty
To jest brak szacunku
O różnych rzeczach można w związku gadać, ale nie o szacunku, szacunek do siebie nawzajem jest podstawą
Bez tego nie zbudujesz żadnej głębszej relacji, nie tylko związku z laską, ale nawet przyjaźni z ziomalem, relacji z rodzicem czy dzieckiem
Olej roszczeniową Julkę, albo pisz gorsze baity bo jeśli to jest
  • Odpowiedz
można nie lubić


@moll: I jak sobie wyobrażasz potem wspólnotę majątkową z kimś kto "nie lubi gadać o hajsie"? xD Jedyne co jestem w stanie sobie wyobrazić to że laska zostaje ubezwłasnowolniona i chłop samodzielnie gospodaruje pieniędzmi no bo przecież wspólnie nic nie ustalą xD
  • Odpowiedz