Wpis z mikrobloga

Rozmawiacie z dziewczynami o pieniądzach? Dzisiaj znowu zapłaciłem 220zl za wizytę w knajpie (dwie picce, deser, piwko i dwa drinki - oba driny jej).
Poprzednio 150zl ja płaciłem i wcześniej też ja. (,) Zaczyna mnie to wkurzać. Teraz sobie myślę że raz jak na spacerze po obiedzie (który ja stawiałem), szliśmy koło lodziarni i ona stwierdziła że ma ochotę i niemal podbiegła do kasy. Powiedziała jaki smak chce, jak odebrała swój rozek to ja powiedziałem jaki ja chcę (do pani co tam pracowała). No i różowa zrobiła taką minę i potem do końca dnia była oschła. To chyba dlatego, że ona płaciła. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W ogóle ostatnio też robiliśmy zakupy i ona koniecznie chciała jakieś Pringlesy za 21zl za sztukę (jakieś importowane)

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
Goronco - Rozmawiacie z dziewczynami o pieniądzach? Dzisiaj znowu zapłaciłem 220zl za...

źródło: comment_1664887523MpDr7B84zC6zzIYFyz4mD2.jpg

Pobierz
  • 279
@Goronco: mordo jak nie bait to bez sensu w ogole sie wiazac z kims kto ma takie podejscie do hajsu

ja normalnie z dziewczyna sie wymieniam kosztami, nikt nie ma oto problemu i tak samo dla mnie i dla niej to jest naturalne ze raz ja płacę, raz ona

ktoś kto ma zdrowe podejscie nie ma problemu o takie rzeczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco: Zrobisz co zechcesz,ale ona ewidentnie ma Cię za bankomat i jak najszybciej zwijaj się z tego związku,bo później będziesz żałował.Według niej jest dobrze,bo to Ty płacisz i nie ma co na ten temat dyskutować.Uciekaj jak najszybciej,bo nic dobrego z tego nie będzie.
@Goronco: Chciałem powiedzieć, że jestem wielkim fanem. Na banicji super było czytać Twoje wpisy i widzieć gorączkujących się ludzi.

Jako, że wróciłem, to będę stosował pod Twoimi postami ten słynny "rozsądny konserwatyzm" próbując Ci udowodnić, że jednak jesteś w błędzie.

Pozdrawiam.