Wpis z mikrobloga

Rozmawiacie z dziewczynami o pieniądzach? Dzisiaj znowu zapłaciłem 220zl za wizytę w knajpie (dwie picce, deser, piwko i dwa drinki - oba driny jej).
Poprzednio 150zl ja płaciłem i wcześniej też ja. (,) Zaczyna mnie to wkurzać. Teraz sobie myślę że raz jak na spacerze po obiedzie (który ja stawiałem), szliśmy koło lodziarni i ona stwierdziła że ma ochotę i niemal podbiegła do kasy. Powiedziała jaki smak chce, jak odebrała swój rozek to ja powiedziałem jaki ja chcę (do pani co tam pracowała). No i różowa zrobiła taką minę i potem do końca dnia była oschła. To chyba dlatego, że ona płaciła. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W ogóle ostatnio też robiliśmy zakupy i ona koniecznie chciała jakieś Pringlesy za 21zl za sztukę (jakieś importowane)

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
Goronco - Rozmawiacie z dziewczynami o pieniądzach? Dzisiaj znowu zapłaciłem 220zl za...

źródło: comment_1664887523MpDr7B84zC6zzIYFyz4mD2.jpg

Pobierz
  • 279
via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@Goronco jeśli mniej zarabia to fajna jest opcja, że ona za te lody czy herbatę, czekoladę, kawę w kawiarni płaci, a Ty (jeśli więcej zarabiasz) płacisz za jedzonko. Ewentualnie, gdy rachunek jest za duży to na pół ;)

Nie lubi gadać, bo nie lubi jak jej ktoś mówi, żeby zapłaciła xD następnym razem zaproś ją do parku na spacer, jak będzie chciała gdzieś iść to się spytaj jej, czy Ciebie zaprasza (czyli
Poprzednio 150zl ja płaciłem i wcześniej też ja. (,) Zaczyna mnie to wkurzać. Teraz sobie myślę że raz jak na spacerze po obiedzie (który ja stawiałem), szliśmy koło lodziarni i ona stwierdziła że ma ochotę i niemal podbiegła do kasy. Powiedziała jaki smak chce, jak odebrała swój rozek to ja powiedziałem jaki ja chcę (do pani co tam pracowała). No i różowa zrobiła taką minę i potem do
@Goronco: jak nie b8 to następnym razem gdy będzie chciała gdzieś wyjść zaproponuj spacer. Jak ksiezniczka sie obrazi, bo nie zaproponujesz kolacji za 300 zł to będzie jasny znak kim dla niej jesteś.
Uwierz, że normalna kobieta nie ma problemu z płaceniem za siebie i faceta, nawet jak zarabia mniej to nawet za głupią kawę zapłaci, żeby pokazać iż jej tez zalezy na znajomosci a nie tylko na byciu "utrzymanką"
@kazzr:

no tak, nie lubi gadać o hajsie to najlepiej zakopać temat pod dywan i #!$%@?, niech dalej koleś robi z siebie frajera


O ile ten wpis nie jest baitem to on nie robi z siebie frajera tylko nim jest skoro po takim zachowaniu idzie na wykop zapytać o opinię randomowych ludzi, bo sam ma ciężko zauważyć gdzie leży problem.