Wpis z mikrobloga

Rozmawiacie z dziewczynami o pieniądzach? Dzisiaj znowu zapłaciłem 220zl za wizytę w knajpie (dwie picce, deser, piwko i dwa drinki - oba driny jej).
Poprzednio 150zl ja płaciłem i wcześniej też ja. (,) Zaczyna mnie to wkurzać. Teraz sobie myślę że raz jak na spacerze po obiedzie (który ja stawiałem), szliśmy koło lodziarni i ona stwierdziła że ma ochotę i niemal podbiegła do kasy. Powiedziała jaki smak chce, jak odebrała swój rozek to ja powiedziałem jaki ja chcę (do pani co tam pracowała). No i różowa zrobiła taką minę i potem do końca dnia była oschła. To chyba dlatego, że ona płaciła. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W ogóle ostatnio też robiliśmy zakupy i ona koniecznie chciała jakieś Pringlesy za 21zl za sztukę (jakieś importowane)

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
Goronco - Rozmawiacie z dziewczynami o pieniądzach? Dzisiaj znowu zapłaciłem 220zl za...

źródło: comment_1664887523MpDr7B84zC6zzIYFyz4mD2.jpg

Pobierz
  • 279
@Goronco: zarzutka XD swoją droga nie wiem
skąd wy te odpady społeczne bierzecie
jak ja płaciłem za różowego to przy następnej okazji same wspominała ze to jej kolej albo że mi blika zrobi ¯\(ツ)
@wybryk_natury:

szkoda mi takich facetów ( ͡° ʖ̯ ͡°)


A mi nie tak szczerze xd
Tak to jest , jak się stare osły biorą za małolaty, bo laska im pomachała młodym dupskiem przed oczami zamiast brać kogoś kto ma rozum
Mają co chcieli to niech płacą naiwniaki
Może jak przestaną myśleć tylko o opróżnianiu jajec to znajdą kogos wartosciowego