Wpis z mikrobloga

pomijając kłótnie #ekipa teraz kto ma rację kto nie ma to mnie od zawsze u friza odtrącał ten cały wujek łuki xD

wiem, że ekipa dosyć szybko stała się komercyjnym projektem, w sumie od samego początku jak się okazało, że friz na dupie kingi zrobił porządne wyświetlenia to się cały ten łukasz do niego przykleił.

mimo że wiadome było, że w całej tej ekipie chodzi o hajsik to i tak już takie jawne pozowanie na biznes, giełdę, spółki, huje muje wujka łukiego mnie zawsze triggerowało, gdzie tak naprawdę potęga ekipy tkwiła w tym, że dzieciaki to oglądające widziały PRZYJACIÓŁ, którzy nagrywają dla zabawy i cały czas pod tym kątem uważałem, że jest to spoko, ale wkurzający zawsze był łukasz wojtyca wielki biznesmen na garbie frizoluszka i d--y kingi xD

tak, tak, wiem, że bez niego by prawdopodobnie aż takiego sukcesu nie osiągnęli blablabla

#youtube
#friz #polskiyoutube
yahoomlody - pomijając kłótnie #ekipa teraz kto ma rację kto nie ma to mnie od zawsze...

źródło: comment_1664877723MrrtoisYQHfk56UqoqqA1s.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yahoomlody: Bo w sumie co jak co, ale to Friz go bardziej uratował, bo przecież tonął w długach, bo wcześniej żadna jego firma mu nie wyszła i narobiły mu zobowiązania
  • Odpowiedz