Wpis z mikrobloga

@cotidiemorior: Przecież Musk takie rzeczy wypisuje na codzień, wystarczy przejrzeć jego poprzednie wpisy. Zresztą, tam cwaniaków zgrywają takie tuzy, jak prezydencik Litwy, który jest mniej wpływowym człowiekiem, niż kierownik jednej z fabryk tesli - bo ten zarządza firmą z większym obrotem xD
Przecież Musk takie rzeczy wypisuje na codzień, wystarczy przejrzeć jego poprzednie wpisy. Zresztą, tam cwaniaków zgrywają takie tuzy, jak prezydencik Litwy, który jest mniej wpływowym człowiekiem, niż kierownik jednej z fabryk tesli - bo ten zarządza firmą z większym obrotem xD


@kezioezio: Dobra fanboju, zwal sobie pod swojego bohatera, bo ci żyłka pęknie.
@instalacja: Nie jestem fanbojem, bardziej śmieszą mnie ci napinacze z bantustanów, jak właśnie Litwa, która bez ochrony NATO, zostałaby zajęta w 3h z przerwą na lunch xD Nawet ochrony powietrznej nie mają XDDD
Zresztą, tam cwaniaków zgrywają takie tuzy, jak prezydencik Litwy, który jest mniej wpływowym człowiekiem, niż kierownik jednej z fabryk tesli - bo ten zarządza firmą z większym obrotem


@kezioezio: dawno większej odklejki nie czytałem
jak właśnie Litwa, która bez ochrony NATO, zostałaby zajęta w 3h z przerwą na lunch xD Nawet ochrony powietrznej nie mają XDDD


@kezioezio: dlatego są właśnie w nato.

Przenieśmy to do skali makro

Osoba X robi twojemu bratu krzywdę
Osoba A to usprawiedliwia
Ty nie reagujesz, bo osoba X mogłaby Cię pobić gdybyś nie istniała policja XD