Wpis z mikrobloga

#zwiazki #blackpill

Bylem w zwiazku, krotko bo poltorej miesiaca. Laska miala corke, 4 latka. Fajna dziewczynka, ale domagala sie caky czas atencji, troche nie na moja glowe tak od razu. Ooznalismy sie na domowce, nie portalu. Nie oamietalem, ze ma dziecko. Zdziwilem sie jak mala powitala mnie w drzwiach, ale ok. Moze to troche dziwne, ze tak na pierwszym spotkaniu u niej. Milo sie rozmawialo, pisalismy, spotykalismy sie dalej. Ona 37 lat, starsza o 6, ja kawaler bez zobowiazan. Pomimo eksperow z wykopu nie bylem uorzedzony do dziscka, inteligentne dziecko. No ale niestety charakterek despotyczny po mamusi. Ch chwila byly rozkazy typu „Wujek zrob to, albo tamto”, no nie odmawialem dziecku, ale w pewnym mimencie mialem dosc i probowalem jej wytlumaczyc, ze dzisci nie powinny mowic doroslym co maja robic. Mama chyba nie widziala w rtm problemu jarajac sie swoja corka, bo jest taka zajebista. Jej mama tez ciagle mowila mi co mam robic, a ja na to ok, bo przeciez zaluski i sekskik, gdzie kuzwa nawet w seksie musialem byc w pozycji na kolanach, bo ona tak wtedy najlepiej dochodzi. Ze jestem zwyrolem to nawet mnie to troche do czasu krecilo. W tym momencie moge zostac uznany za #cuckold, jednak mam swoje granice. Laska byla wyksztalcona, dwa doktoraty, ale goeno-uczelnia, kierunki niescisle. Moze i byla dosc inteligentna, ale nie eygralaby ze mna w szachy, bo nie umiala grac. Sam moglem ja wiele nauczyc z galezji jej wyksztalcenia, bo bedac weganka nie miala pojecia o odzywianiu i wytlumaczylem jej jak czytac etykiety pod ezgledem makro, a nie skladu zeby bylo wege i bez mleka. Ego to miala w kosmosie, zarzucajac mi, ze ja mam za duze. W koncu sie uwolnilem, ale pisze o tym wiec moja podswiadomisc dalej o tym mysli i to przezywa. Dlatego wale browary i rozpruwam sie #alkoholizm

Tl;dr
Laska chciala ze mnie zrobic cucka pomimo cech samca alfa i to nie mialo prawa sie udac.
  • 20
@ogrodow_wonsz: ryla mi banie tym, ze jest do niej kolejka chetnych, ciagle jacys znajomy do niej pisali mimo ze nie miala portali. Troche sie poczuwalem, ze to oni pisza, a to ja ja bzykam, ale to chyba tez do konca zdrowe nie bylo
ryla mi banie tym, ze jest do niej kolejka chetnych, ciagle jacys znajomy do niej pisali mimo ze nie miala portali.


@Purson666: xd #!$%@? chłopie ty masz zestaw cech samca beta a nie samca alfa xd jesteś z dupą w związku, ona ci mówi, że piszą do niej inni a ty się zachwycasz tym, że to ty ją ruchasz a nie oni. Gdzie powinieneś jej powiedzieć: jest kolejka chętnych? ok to