Wpis z mikrobloga

#praca #informatyka

Pracuję na trzeciej linii supportu informatycznego (IAM) dla bardzo dużej firmy niemieckiej. Zarabiam dużo. Moja praca jest totalnie mało potrzebna xd Jestem potrzebny może z 40 minut dziennie i to nie sa nagłe przypadki. Mimo tego wszyscy mnie chwalą i niedawno dostałem awans z drugiej linii. Mam absurdalnie mało do roboty i w sumie nikogo nie obchodzi ile pracuję. Czy kogoś interesowałby tag, na którym codziennie skracałbym moją pracę o 10 minut żeby sprawdzić kiedy ktoś się zorientuje? Pracuję od 7 do 15. Pomysł jest taki, że jutro loguję się o 7:10 a wylogowuję o 15:00, pojutrze loguję o 7:10 i wylogowuję o 14:50, potem loguje się o 7:20 etc. Kogoś ciekawiłby taki content?
  • 25
@zielonzielon: czy raportujesz na bieżąco to, ile pracujesz? Ja często zaczynam pracę np o 10, albo kończę o 14, w TS na koniec miesiąca wpisuje, że przepracowane od 8 do 16 każdego dnia i nikt tego nie sprawdza xd
@zielonzielon: to się nawet nie zastanawiaj, ja przez ostatnie trzy czwartki logowałam się o 11, bo z rana buszowałam po lumpach xdddd jak popracujesz nawet 30 min mniej, nikt na to nie zwróci uwagi xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zielonzielon: Kiedyś zdarzył mi się taki ciąg zatrudnienia, gdzie pracowałem podobnie do Ciebie przez prawie 2 lata a co najlepsze w tym czasie zmieniałem pracę 2x, bo chciałem już zacząć coś robić i w kolejnych firmach było dalej tak samo xD w szczytowym momencie przez 3 miesiące pracowałem po 15min dziennie xD Potem zaczął się #!$%@? i rpzez następne 3 miesiące po 1h dziennie xD Zarobki powyżej 10k na rękę. Jak