Wpis z mikrobloga

@klakier22: Mam poco f3

kabel to losowo będzie działał albo nie, ładowarkę do samochodu która obsługuje to najszybsze ładowanie bardzo ciężko dostać.
Jedyna którą mam to xiaomi 100w i to tylko po kablu usb-c do usb-c https://allegro.pl/oferta/100w-xiaomi-ladowarka-samochodowa-szybkiego-1a1c-9607886859
Pozostałe pomimo specyfikacji nie załączają tego ultra charge czy jak tam xiaomi to nazywa

Co jest dziwne bo inne ładowarki sieciowe obsługują najszybsze ładowanie tylko po kablu usb-a do usb-c (np ładowarka Baseus GaN
@sylwke3100: z kablami jest czysta bonanza, czesto kable USB-C sa 4 żyłowe i to USB < 3.0 do USB C, czyli kiepa, także w najgorszym wypadku nie będzie ładował z pełną prędkością, szukaj takiego co obsłuży QC lub PD 30W (różnie oznaczają) i pewnie chodzi o to żeby to było prawdziwe USB 3.0 do USB C zaznaczam że w wtyczkach USB-C jest jakaś elektronika/zabezpieczenia, jak to walnie kabel do kosza
@klakier22: mój obsługuje 33w, ale jedynie ta ładowarka xiaomi 100w ze sprawdzonych przeze mnie aktywuje to najszybsze ładowanie (uruchamia się animacja z takim fioletowym napisem mi turbo charge czy coś takiego, może u ciebie jest inaczej to zaznaczone bo ja mam rom z miui.eu wgrany). Pozostałe ładowarki uruchamiają zwykłe szybkie ładowanie pomimo że wg specyfikacji powinny uruchamiać to turbo.
Na tej ładowarce xiaomi działa to tylko z kablem usb-c do usb-c