Wpis z mikrobloga

Ktoś wie jaki stosunek ma Girkin wobec innych ras niż biała? Ciekawi mnie to, jak wyrażał się o prawosławnych Etiopczykach (tak wiem o tym, że Etiopia to tygiel różnych grup).

Wiem, że o indoeuropejskich Irańczykach wyrażał się pozytywnie jako o cywilizacji istniejącej tysiące lat zanim coś się na Rusi pojawiło.

Mem ukradziony z 2ch.hk i przetłumaczony przeze mnie xD.

PS. Gratulacje dla @Andromeda_YT z powodu przekroczenia 50 tysięcy subskrybcji!

#heheszki #rosja #ukraina #ruskimir #prawoslawie #girkin
AleksanderII - Ktoś wie jaki stosunek ma Girkin wobec innych ras niż biała? Ciekawi m...

źródło: comment_1664633416JZ9M7pgcn3S75Y7LvBOhpX.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Aleksander_II: Girkin ma neutralny stosunek ale wypowiada się z pogardą. Bardziej go boli homo, weganie czy fani muzyki zachodniej itp. jak on to nazywa "bohema która kopuluje z wszystkim co jest ożywione i nieożywione"
  • Odpowiedz
@prawda_w_moskwie: Da się to uzasadnić tym, że w 2018 cerkiew ukraińska zrobiła raskoł (schizmę) od Patriarchatu Moskiewskiego, plus dla Girkina Ukraińcy to Małorusini, czyli jeden z trzech odłamów trójjedynego narodu ruskiego (jeszcze są Białorusini i Wielkorusini).
  • Odpowiedz
@Aleksander_II: tak jak napisał @Kranolud. "Nie mam nic do Murzynów, ale uważam, że utopiliśmy mnóstwo sprzętu w gównie". Tak powiedział bodajże w wystąpieniu z okazji 60 dnia wojny. On ogólnie toleruje wszystkich, ale zdecydowanie przedawkował /pol/ i myśli, że istnieje jakiś spisek żeby nas wszystkich zrobić homo-niewiadomo, a tylko Rosja ze swoimi konserwatywnymi wartościami będzie mogła nas ochronicz...

A, no i uważa, że covid jest straszną chorobą, przechorował ów 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Andromeda_YT:

On ogólnie toleruje wszystkich, ale zdecydowanie przedawkował /pol/ i myśli, że istnieje jakiś spisek żeby nas wszystkich zrobić homo-niewiadomo, a tylko Rosja ze swoimi konserwatywnymi wartościami będzie mogła nas ochronicz...


Ach, czyli przyjmuje duginowski pogląd o dążącym do postczłowieczeństwa, transhumanizmie i globohomo Zachodzie, który musi zostać pokonany orzez Świętą Ruś, Chiny, et consortes?

Plus on nawet za studenta był ultramonarchistą, w Bośni mówiono na niego królewski oficer.

PS.
  • Odpowiedz
@Andromeda_YT: Może nie jest przeciwko wszelkim szczepionkom, a tylko przeciwko tej rosyjskiej, ale nie chce jej wytykać palcem, to mówi, że wszystkie są be. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aleksander_II: dziękuję!!! :) Będę cisnąć jak mogę, ale przyznam szczerze, że wszystko zależy od materiału. Jeden film, jeśli trafi w gusta, potrafi przyciągnąć w miesiąc 10k subów xD Także teraz pytanie czy znajdę coś, co urzeknie widzów w podobnym stopniu jak ś.p. medyk Wasilienko... jeśli widziałeś coś ładnego, to dawaj znać! ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Andromeda_YT:

jeśli widziałeś coś ładnego, to dawaj znać!


Będę analizował, w szczególności Dugina seniora, bo ten generuje klikalny schizokontent.

Mała refleksja - dziwi mnie to, jak popularne na Zachodzie są z gruntu mało merytoryczne kanały opozycyjnych Rosjan jak NFKRZ (broniący parlamentu w sporze z Jelcynem, nie rozumiejąc, że bojówkami parlamentu byli dosłownie nacbole i Dugin z Limonowem), czy w Polsce Viacheslav Zarutskii (ten, co z medyka Wasilienki zrobił materiał rozrywkowy).
  • Odpowiedz