Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Cześć!

Chciałbym poprosić o rade.

Mianowicie w przyszłym tygodniu mam wizyte online z psychiatrą w #uk temat wiadomy :ADHD -Initial Assessment.

Wiem że jest troche osób na grupie z uk które tu zostały zdiagnozowane I chciałbym sie zapytać jak sie przygotować.
Wszystkie formy które zostały mi wysłane przez PSYCHIATRY-UK wypełniłem.

Wiem że mam przygotować też pomiary ciśnienia w razie gdy leki beda wypisywne na tej samej wizycie.
Ale boje sie pytań typu np:Jakie masz symptomy?
-całe moje życie to jeden wielki symptom nie wiem od czego miałbym zacząc nawet taką odpowiedz,od tego że nie moge podjac decyzji co do zawodu jaki chce wykonywać bedąc w wieku 35 lat czy strach I lęk który mam od lat nie pozwala mi wykonywać nie raz najprostszych czynnnosći.?
Tego jest tak wiele..
Problemy z pamiecią,chyba ze wszystkimi rodzajami.Stresujace chwile w pracy albo presja sprawia że nagle w 1 sekundzie nie potrafie zrobić czynnosci ktora robie po raz setny tego dnia albo nie wiem w która strona to lewo czy prawo.... XD.
Overthinking potrafi mnie zamrozić szybciej niż subzero przeciwnikow w mortal kombat.
Zapominam czesto reguły gramatyczne czy pisownie ale co raz czesciej brakje mi słownictwa :(
Jestem na 3 roku studiow a niepamietam znaczenia słów ktore poznałem w zeszłym tygodniu.


Mózg działa jak zdarta płyta czasem wszystko pieknie gra mowie mysle normalnie strach niezwalcza mojej egzystencji żeby za 10 minut zdezelować moje poczucie pewnosci siebie np bo ktoś coś zapytał a nie usłyszałem co I zaczynam sie jąkać I zapominam myle czasy I gramatyke jezyka angielskiego -inni komentuja co znowu zapomniales angielskiego?

Czy zacząć od tego że depresje mam od 18 roku życia I trauma z okresu dojrzewania,I potrzebuje nie tylko lekòw na adhd ale I depresje I lęki.
Miewam ataki paniki lub gonitwy myśli-myśli negatywnych niestety które przerywam xanaxem-kiedyś alkoholem.

Wiem źe moge dużo wiecej robić/miec lepsza prace lepsze życie -I wszedzie to słysze I rodzina pyta I znajomi komentuja (stąd anonim) .
Potrafie wykonać rzeczy które musze zrobić plus mase do okola dla innych ludzi.
Ogolnie gasze pożary duże rodzinne małe cudze z powodzeniem-ale żebym wykonał coś co wiem że mi pomoże w jakiejś sferze to niebardzo

Jakiś executive disorder pewnie też mam.

Napiszcie prosze jak to ugryźć, I jesli macie też podobne symptomy to jakie leki bierzecie?

#adhd #depresja #psychiatra #uk

Pozdrawiam serdecznie!

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #633820dc13aa097904f34558
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 3
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak jak mówi @Budo
Jeśli boisz się że ktoś uzna że to lista z dupy (nie uzna) to zobacz sobie kilka wideo gdzie ludzie mówią o symptomach i zapisz te, które w sobie odnajdujesz. I spokojnie. Niektórzy ludzie na filmach mówili że czasem prowadzący wywiad nie pozwalał im odczytać listy z kartki. Pamiętaj że to jest stresująca sytuacja i ta kartka jest po to, żeby pomóc Ci to wszystko uporządkować
  • Odpowiedz