Wpis z mikrobloga

@13f14: to na kogo mają głosować? na "wolnościową" Konfederację, która okazuje się prorosyjska i antywolnosciowa? Lewicę, która jest podobno zbyt lewacka i komunistyczna czy na partię Hołowni, który wg wykopków jest spalony bo płakał na wizji i jest zbyt centryczny? O reszcie planktonu nie wspominam bo głosowanie na nich to strata głosu bo to będa i tak przybudówki do PiS albo innej większej partii.
O reszcie planktonu nie wspominam bo głosowanie na nich to strata głosu bo to będa i tak przybudówki do PiS albo innej większej partii.


@mblacks: No właśnie o takiej postawie mówię. "Nie głosuję na plankton, bo to strata czasu" = plankton nigdy nie będzie miał szansy, aby przestać być planktonem. Ciekawie byłoby, gdyby każdy, kto głosuje na PiS/PO "bo nie ma wyboru", albo nie głosuje, wybrał sobie planktonową partię, która mu
@rzulta_gemba:
Ruskie pokazują wpis z twittera polityka partii opozycyjnej z Polski jako dowód. I to nie w ich gównianej, propagandowej telewizji tylko na forum ONZ. Ja jestem ciekaw, kto tu bardziej się ośmieszył: Sikorski czy ten ruski debil.

Równie dobrze mogli wybrać jakiś wysryw Korwina czy Browna, dowód byłby tak samo mocny.
Oczywiście, że jest. Problem polega na tym, że Polacy uparli się wybierać między nimi, a PiSem - partią złodziei i gamoni.

@13f14 Oczywiście że nie jest. A problemem dla Ciebie jest to że Polacy nie uwierzyli w propagandę TVP (widocznie za mało fur Dojczland) oraz że TVN jest amerykańskie więc Orlen nie mógł go kupić aby stworzyć TVP bis i tam dawać fur Dojczland 24/7/365.

Np ja głosowałem nie ma POPiS i
@ipkis123: https://www.wykop.pl/wpis/68025791/po-jet-partia-skrajnie-proniemiecka-sikorski-jest-/#comment-241728497

Z resztą na kogo innego głosować? Na Konfe? Jakbym chciał policję religijna to bym z babcia pogadal. Lewice? Ziobro? Przybudówki PO? PSL?


Znajdź sobie jakiś plankton, który Ci odpowiada, i na niego głosuj. I trzymaj kciuki, aby inni zrobili to samo. Głosując na te same mordy dostaniesz te same efekty, nie głosując dostaniesz to, czego chcą inni. W sumie ta druga opcja lepsza od pierwszej.