Wpis z mikrobloga

Ciekawe jest to, że 3 na 3 osoby z Doniecka, z ktorymi mialem okazje popisać, miały te same pro-rosyjskie poglądy. Uznają obwód doniecki jako Doniecką republike ludową, nie chcą być jako ukraina, a to co mowią w zachodnich mediach o rosji, to w dużej mierze propaganda - Po części niestety trzeba tutaj trzeba sie zgodzić, bo cokolwiek ruscy by nie zrobili, to i tak narracja musi być jedna. A wy jak te stadne baranki łykacie wszystko co wam podadzą, jesli tylko zgadza sie z tym co chcecie myśleć, a są przypadki, że wypadaloby chpociaż sprobowąć sie zastanowić. I np. jesli walną w fabryke rakiet, to kręci sie tylko temat, walenia w cywilów i ewentualnie w "zakład przemysłowy". Nie mozna tez uznać, ze np. uderzyli jedną rakieta w ulice obok, bo po prostu nie trafiła w cel, tylko celem zawsze sa cywile.

Przykład, ktory na pamiątke oscreenowalem: nikt mi nie wierzy, nikt nawet nie probuje sie zastanowić, albo samemu poszukać informacji, tylko lecą standardowe stadne bezmozgie frazesy i wyzwiska. Wpis chyba usuniety przez moderacje, bo nie moge znaleźć
Wstawiam dwa screeny bo jeden jest z paroma komentarzami przed usunieciem przez moda, a drugi nieco dłuższy

A tutaj dowód na to, że pisałem prawde: https://ru.slovoidilo.ua/2022/07/16/novost/obshhestvo/vrazheskie-rakety-dnepru-popali-zavod-yuzhmash-mer
Tu krotkie info o tej fabryce https://ru.wikipedia.org/wiki/Южмаш

Mozna podsumowac tak: Oprocz tego ze nalezaloby zwyzywac tych wszystkich mądrujących tam silnych w tłumie payacow i odebrać im prawa wyborcze, to prawda leży tylko w tym co mowią mainstreamowe media i co powtarza bezmozgi tłum. A wy potraficie tylko kogoś zaszczuć stadnymi frazesami, poklepujac sie wzajemnie po pleckach.
I czym wy sie różnicie od ludzi wierzących w propagande Putina. Oni wierzą bez filtra w to co im serwują, a wy w to co wam. Juz #!$%@?ąc od tej wojny, to fakt jest taki, że mozna was dowolnie nakręcić. Tak samo z covidem. Najpierw kazdy "anty" to był szur, zacofaniec itd. jak w ogle mozna nie woierzyć panom naukowcom. I takich sie wyzywa nie przyjmując do wiadomosci jakoicholwiek argumentow. Maski tez z poczatku spoko i w ogole "dlaczego w czechach jest już nakaz a u nas nie" dawac maski, a pozniej nagle zmieniła sie retoryka...
Nawiasem mowiac moja sisotra ktora dostała niedawno robote w jednej z firm sprawdzających zgłaszane filmy na YT, mowila ze jednym z wytycznych jest uswanie materialów anty-szczepionkowych

Mozna to tez podsumować tak, że z racji tego iż nie uzywacie mózgu, a myślcie tym co mówi tłum i/lub wygodne nierzetelne media, to później tak samo "świadomie" dokonujecie wyborów politycznych. Niczym kibice jednego klubu. Dlatego wiecznie wygrywaja populiści z dobrym budżetem, majacy wsparcie silnych mediów.

#ukraina #wojna #oswiadczenie #przemyslenia #koronawirus
  • 51
  • Odpowiedz
@essos: Chłopie #!$%@?, jedno państwo najeżdża zbrojnie drugie i dopuszcza się zbrodni na ludności cywilnej tylko dlatego, że to pierwsze chcę zmienić strefę wpływów. A ruscy #!$%@?ą kolejne bloki, strzelają do cywilów w akompaniamencie pierdów z pyska o „oswobadzaniu” i „denazyfikacji”. Co ty w ogóle próbujesz wyjaśniać?
  • Odpowiedz
@maz00rskie_mleko: Jak mam z tobą typie pisac, jak anwet nie raczyłeś przeczytać tego co wrzuciłem na screenachl, tylko od razu wyjezdzasz z oblatanym frazesem. Zreszą nie czytasz ze zrozumieniem, o ile w ogle cos przeczytałeś
  • Odpowiedz
@essos: ah, kolejne 6 miesięczne konto ruskiego gówna, moderacja ofc niczego złego nie widzi, a ludzie którzy rzeczywiście coś wnoszą na ten #!$%@? portal muszą szukać alternatyw
  • Odpowiedz
@essos: zacznijmy od tego że kwestie ługańska,doniecka,krymu były wykonywalne dyplomatycznie i demokratycznie, bez rozlewu krwi. Ale zamiast dyplomatycznie naciskać na zrobienie referendum, wolano wejść na teren Ukrainy z bronią jak najzwyklejszy terrorysta i wymuszać żądania, zamiast negocjacji
  • Odpowiedz
@essos:

Nie mozna tez uznać, ze np. uderzyli jedną rakieta w ulice obok, bo po prostu nie trafiła w cel, tylko celem zawsze sa cywile.


No nie można, a teraz won do piekła.
  • Odpowiedz
Ciekawe jest to, że 3 na 3 osoby z Doniecka, z ktorymi mialem okazje popisać, miały te same pro-rosyjskie poglądy. Uznają obwód doniecki jako Doniecką republike ludową, nie chcą być jako ukraina, a to co mowią w zachodnich mediach o rosji, to w dużej mierze propaganda - Po części niestety trzeba tutaj trzeba sie zgodzić, bo cokolwiek ruscy by nie zrobili, to i tak narracja musi być jedna.


@essos:
1. To
  • Odpowiedz
Nawiasem mowiac moja sisotra ktora dostała niedawno robote w jednej z firm sprawdzających zgłaszane filmy na YT, mowila ze jednym z wytycznych jest uswanie materialów anty-szczepionkowych


@essos: Bardzo dobrze że materiały które manipulują opinią publiczną spadają z rowerka

  • Odpowiedz
@essos: Doskonale jestem świadom zachodniej propagandy ale fakt jest jaki jest. Ruscy to chwast i należy go wyrwać. A jeżeli chodzi o inżynierię społeczną i to, że większością da się manipulować o to, że ludzie czekają na to aż ktoś podstawi im swoją opinie by mogli się za nią schować i używać jak swojej własnej to - całkowicie się z tobą zgadzam. Ale ta wojna na ukrainie to serio zły przykład
  • Odpowiedz
moze bym i sie zastanowil gdyby "specjalna operacja" miala miejsce w samej lugandzie i donbabwe, a nie zrobili #!$%@? po calym kraju. zwykle #!$%@? i tyle


@hu2jec123: A skąd wziąłeś ten "caly kraj"? Raczej atakowali kijów i wschód, a pozniej tylko wschod, + z początku jeszcze jakieś cele na zachodzie, ale "strategiczne", typu lotniska itp.
  • Odpowiedz
@essos: No taaa tam ta sytuacja poczucia przynależności narodowej jest znacznie bardziej skomplikowana bo tak to wyglada kiedy sie kreśli kreski na mapie a nie zważa na ludzi, ale tutaj nawet nie ma co poruszac tego tematu bo tu każda obiektywna, merytoryczna dyskusja przyciąga onucowych oszołomów XD
  • Odpowiedz
Bardzo dobrze że materiały które manipulują opinią publiczną spadają z rowerka

Tak wiem że uderzasz w inne struny ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Grewest: W żadne nie uderzam. I nawet jestem zaszczepiony, ale ty tego nie pojmujesz, że tak samo tobą moga manipulowąć. I skąd wogole mozesz to wiedzieć, jesli wszystko inne w co nie chcesz wierzyć musi być manipulacją i ma być usuwane. Jak mozesz sie
  • Odpowiedz
@essos: 1. Znasz trzy osoby z Doniecka i one są za Rosją. Sam Donieck to circa milion ludzi, obwód doniecki cztery razy tyle.
2. Rosja nie atakuje cywili tylko zakłady zbrojeniowe a media milczo. Co prawda cywile giną, a media nie milczą, bo podajesz link, który to opisuje.
3. Antyszczepy dobre, naukowcy źli, na jutubie cenzura chlip chlip XD.

przeproś oficera prowadzącego i usuń konto
  • Odpowiedz