Wpis z mikrobloga

@przeczki: zawsze jak muszę przyjechać do biura to mam bekę z tego w godzinach przedpołudniowych wszyscy #!$%@? do pobliskiej kawiarni żeby postać 20min w kolejce po kubek kawy za 7 ziko xD Żeby było śmieszniej to w biurze stoi express ze spoko kawą za free, ale oczywiście musza odbębnić swój rytuał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przeczki: ja obecnie herbatka team, kiedyś też piłem kawe

I też nie nie tyle co #!$%@? a śmieszy UU KAWKA PIJEMY KAWE IDZIEMY NA KAWE ZROBISZ KAWE MAM OCHOTE NA KAWE POGADAMY PRZY KAWIE ZAPROS NA KAWE NIE PIŁAM KAWY JWSZCZE DZIS ZARAZ SIE OBUDZE MUSZE SIE NAPIC KAWY ZW itd itd ćpuny kawowe xddd
@przeczki: w dodatku kawosze są wiecznie problematyczni. Ostatnio nawet na jednym szkoleniu tak miałem, siadł ekspres czy coś, to już był problem, bo oni sypanej czy tam rozpuszczalnej nie mogą, więc już nieszczęśliwi, bo oni tylko z ekspresu. W gościach to samo "a nie masz sypanej?". A herbaciarz? Jak nie ma earl greya to napije się czarnej, jak nie ma czarnej, to napije się ceylona, co najwyżej ci od zielonej trochę
a najczęściej piją jakąś gównianą lurę zamiast espresso które faktycznie mogłoby im coś dać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@krave: Espresso zawiera mniej kofeiny niż zwykła plujka, jedynie smak ma intensywniejszy. Jest tak dlatego, że aromat to olejki eteryczne, czyli tłuszcze, których dużo tłoczy się przy robieniu espresso. Stąd jest bardzo aromatyczne i ma intensywny smak. Natomiast kofeina jest rozpuszczalna w wodzie, nie w tłuszczach. Jeśli zalejemy normalną