Wpis z mikrobloga

@morteusz: raczej Ty jesteś idiotą jeśli nadal nie skumałeś, że to specjalna akcja promocyjna tego stanowiska. Normalna praca z zarobkami które przedstawi swojej asystentce, kto używa troche mózgu ten ogarnął temat i się zgłosił. Wszyscy o tym mówią - tak, więc działa. I uprzedzając, bie jestem zwolennikiem tego kolesia bo to dzban totalny tylko tłumaczę co się właśnie wydarzyło
  • Odpowiedz
A sumie jak trollong to tez mocno daremny, ładnie go tam ludzie jebia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@somskia: w myśl zasady nie ma czegoś takiego jak zła prasa, jest tylko prasa. Sam o typie nigdy nie słyszałem, może mnie to nie przekonało by przyjrzeć się jego twórczości, ale kogoś na pewno.
  • Odpowiedz
@morteusz: Idę o zakład, że było zero zgłoszeń, a to tylko ściema do ratowania kompromitacji.
Wybrana po 5 godzinach od ogłoszenia, przyszło niby 700 zgłoszeń xd kłamać też trzeba umieć.
  • Odpowiedz
Ja typa kojarzę, z filmiku w którym reklamował swoje szkolenia o flipingu czy jakimś inwestowaniu, które kosztują 10k euro, ale tylko teraz i tylko z hasłem #costamcostam, unia dofinansowuje te szkolenia i kosztują tylko 200 złotych... No k---a, onkolog mówił że mam szczęście, bo udało mi się jakoś rozchodzić tego raka.
  • Odpowiedz