Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to jest nienormalne, że nienawidzę Polaków? Pracuję zdalnie, nie mam znajomych, kontaktu z rodziną, przyjaciół i dziewczyny. Nie mówię do nikogo cześć ani dzień dobry oraz nie odpowiadam. Bo po co? Ten kraj jest straszny. Co innego jak pojadę do Holandii. Tam ludzie sami do mnie zagadują i chcą się poznać. Inaczej też się rozmawia z ludźmi. U nas to nierealne. U nas obcy człowiek jak się spóźnię na pociąg to agresja, złość, nienawiść. Tam radość, zadowolenie że dobiegłem, szacunek (spóźniłem się minutę biegnąc z dala ale kontroler nie odjeżdżał). A tutaj? O co chodzi? Czemu ludzie są dla siebie tutaj tacy wredni, zawistni, toksyczni? Tam przez rok życia jedyne co słyszałem to krzyk - ale ten krzyk był taki, że za chwilę był luz i wszystko było bardzo dobrze. Dawno bym się tam wyprowadził ale niestety nie mam pieniędzy. Mieszkanie 2-pokojowe w Holandii to koszt prawie miliona złotych. A ja mam kawalerkę ledwie wartą ćwierć miliona. W dodatku słabo z tego języka co w związku z tym mogę wykonywać zwykłe prace a o pracy w IT mogę pomarzyć (wymagają holenderskiego albo musisz być mega pro z programowania). Tutaj w Polsce wylęgarnia ludzi pijących alkohol, palących papierosy, tanich samochodów, ludzi z myśleniem żyjących na zasadzie biedaka, pracujących na zasadzie czy się stoi czy leży 3500 się należy, beznadziejne powietrze które nikomu nie przeszkadza. Przykład: "kupiłam telewizor za 2000 mający tyle samo cali a Ty głupku też ale za 6000". To nic, że ma LED TCL a ja mam OLED oraz wiele innych zalet. Byleby kupić tanio i byle co. O używanych 15 lat samochodach nie wspomnę. I nic dziwnego, że nie ma w Polsce czym oddychać.

#zwiazki #oswiadczenie #zalesie #po30 #bieda

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6334c1e913aa097904f30bdc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 17
ŁadnyGóral: @morghul: dokładnie - na podstawie tego użytkownika to jest ten przykład nienawiści o której mówię
@Gollumus_Maximmus: xD a czemu jak pojadę do innego kraju to tam ludzie się wobec mnie zachowują znacznie lepiej a w Polsce zachowują się znacznie gorzej? O to mi chodzi. Do tego piję. Tu nie chodzi o to, że tutaj ludzie chcą tego i tego. Problemem jest mentalność. Mało znam Holendrów którzy ożenili się
nienawidzę Polaków. nie mam znajomych, kontaktu z rodziną, przyjaciół i dziewczyny. Nie mówię do nikogo cześć ani dzień dobry oraz nie odpowiadam. Bo po co?


@AnonimoweMirkoWyznania: nie no #!$%@?, wszystko w porządku z Tobą, tak trzymać stary! :P
ŚwietlistyŁobuz: @morghul: tak. Tylko nie zapytasz o przyczynę a mnie atakujesz.
Nie mam znajomych nie ze swojej przyczyny. Sami się ode mnie odwrócili. Ot tak nagle. Mówiąc w skrócie - nie chcą mnie znać. A czemu? Zazdrość robi swoje. Jak ma się czuć ktoś w mojej obecności gdy ja mam 20x lepszy samochód? Jak ma się czuć ktoś kto ma gorszą pracę od mojej? Jak ma się ktoś czuć gdy