Wpis z mikrobloga

o chlopie jak ja chyba #!$%@? do krajowego rejestru długów, ale dzicz. tak o od buta 23 tysiace do splaty. normalnie do frania dzwonie zeby wzial umowe na siebie, a ten mi mowi ze ja pijany chyba. niezle kongo maja w tym upc
#famemma #medusa
d.....x - o chlopie jak ja chyba #!$%@? do krajowego rejestru długów, ale dzicz. tak ...
  • 21
  • Odpowiedz
@demonox: teraz po warszawie lata z franiem a chłop w biku i krd jest zadłużony i prosi ziomka żeby wziął internet na siebie jahahahahha ale kongo wariaty.
Spłukanego przygłupa nawet dupa zostawiła bo siana zabrakło
Ahh ci bogaci influenserzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@demonox: ja się zastanawiam jakim cudem? nigdy mi nie wyglądał na typa który przewala kasę na lewo i prawo a tu się zaczyna okazywać, że pracując na produkcji mam większy majątek od niejednego influencera xD
  • Odpowiedz
@demonox: jak komornik ma do niego 23 kilometry gościu, plejstejszyn 5 tak o od buta zlicytowane gościu.
A wczoraj czy przedwczoraj z rafonem gadał i chciał auto zmieniać. Chyba na Lanosa tibijskiego xD

@odyn88: mi on właśnie wygląda na takiego małpiszona co przewala kasę na uj wie co i potem jest przypał xD
  • Odpowiedz
a nie chodzi o to że Medusa ma dług u UPC dlatego że kiedyś jak strimował na mobilnym internecie z limitem danych to przekroczył ten limit i naliczało my kilka zł za MB a on wtedy wydoił z 500GB i teraz ma u nich taki dług?
  • Odpowiedz
@demonox nie ma go w bik, KRD. Miał kiedyś internet w UPC i nie zapłacil jakiejś faktury na 140zl. Ma zaległość. Chciał internet na już, a że ma zadłużenie to musiałby czekać dodatkowy dzień zanim spłaci zaległość i ją zafakturują. Załatwił internet na jakiegoś kolegę, ale zaległości chyba nie opłacił
  • Odpowiedz
Chciał internet na już, a że ma zadłużenie to musiałby czekać dodatkowy dzień zanim spłaci zaległość i ją zafakturują.


@Prokrastynant: no bo w końcu internet pojawia się w domu 3 sekundy po podpisaniu umowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@demonox jutro miał być monter gdyby podpisał umowę dziś. A skoro dziś by spłacil zadłużenie to jutro dopiero by fakturowali jego przelew. Pytał czy przelew natychmiastowy coś pomoże, ale nie robi on różnicy. Dopiero po zafakturowaniu wpłaty mógłby podpisać umowę więc przy dobrych wiatrach w piątek byłby u niego monter.
  • Odpowiedz
@demonox jak on raz w miesiącu zarobił 300 000 tak o od buta. Jak on się zgrywa gościu haha jak ty pijany chyba. Dobra widzowie zaraz janina bonk dzwoni do denisa załęckiego czemu chłopaków sprzedał na komendzie, denis jest dzwoniony bez kitu ale dzicz
  • Odpowiedz