Wpis z mikrobloga

@Tymajster: Wojcik nigdy nie wyjdzie z tego tagu, z prostego powodu, porzucając #kononowicz nigdzie indziej nie dostanie tyle atencji i głaskania po plecach co tu. A on tego potrzebuje, tak jak wziąć od swoich klakierów donejty na swoim patostreamie.
  • Odpowiedz
@Tymajster: Wspaniałe widowisko to było, ale ktoś musiał zagarnąć je dla siebie, więc bedzie z tą osobą zrobiony porządek. Tyle razy mówie, a wy dalej tego nie potraficie pojąć. Jak na szkolnej się coś dzieje, widzimy to na filmach i mamy jak omawiać to jest omawiane, jako że nie ma teraz takiego kontentu to są tematy zastępcze, tag to społeczność a nie jakieś roboty które będą dawać info tylko na jeden
  • Odpowiedz
@Tymajster: Ja ci tylko po prostu tłumacze skąd się biorą rozmowy na temat olgierdano i sławka tutaj, nic nie zarzucałem ani nie stwierdzałem. Tylko tego typu posty pojawiają się dosyć często i zawsze akurat gdy u szkolniaków się nic nie dzieje, a później zdziwienia czemu nie ma grubasa i narkomana na tagu.
  • Odpowiedz
@Tymajster: Dobra i tak nikt ciebie nie posłucha. Podziękuj mlecznej ekipie za filmy ze szkolnej które nie da się oglądać.
Doprowadziło to do tego iż wojna Olo vs Sławek jest po prostu ciekawsza niż gnioty cenzurowane przez Gównianego midasa
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: następny fanatyczny atakuje, bo nie napisałem chwalebnych i czołobitnych peanów na temat Wójcika. Cień krytyki to już powód do zaszufladkowania jako lateks albo nowoszkolniak.
Musicie się wyluzować.
  • Odpowiedz
@Tymajster: Nie jestem fanatykiem wójcika to po pierwsze. Po drugie to gówno się dzieje w uniwersum, dosłownie nic ciekawego nie ma. Jak się dzieje coś fajnego jak np. lajt z podróży szkolniaków z barnejem. Wtedy jakoś tag odżył na niespotykaną skalę i było tylko o knurze i majorze. No ale na co dzień nic się nie dzieje tam, jest cenzura i powtarzalne filmiki arona z knurem albo major idzie ćpać do
  • Odpowiedz