Wpis z mikrobloga

@viejra: w takim tempie to mi deweloperzy zaraz do łazienki wejdą xD Jak się wprowadzałem dwa lata temu, to był widok na szczere pole. Potem którejś nocy wyrosły żurawie i poszło z górki. Żałuję, że nie robiłem zdjęć. Byłaby fajna fotorelacja.
módl się aby w koncu się dogadali na zielony klin bo inaczej wszystko tam zabudują patodeweloperką


@viejra: pierwszy raz widać światełko w tunelu, bo ludzie dogadali się bez udziału miasta z KOWR. Jak miasto zmieni MPZP z "park" na "las" to w końcu skończy się ta epopeja i sutryk będzie mógł odtrąbić sukces ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wychwalany: ja tam się cieszę. Las pod domem, nawet gospodarczy, to spoko opcja. Niech już mi wartość mieszkania rośnie, bo ile można czekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i to wciąż lepszy pomysł, niż te dziwne tereny rekreacyjne
@Ogau: szybciej i więcej wartość wzrośnie jeśli ten teren lepiej zagospodarują. Pierwotna wersja KOWRu jest najlepsza - tereny sportowe, hale sportowe i nasadzenia towarzyszące. Mozna zrobic świetny kompleks rekreacyjno-sportowy. Na chu mi tu las, do lasu mam kilkanaście minut za miasto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

* nie mylić z terenami rekreacyjnymi ktore chcieli mieszkancy czyli same trawniki z kilkoma drzewkami
tereny sportowe, hale sportowe i nasadzenia towarzyszące. Mozna zrobic świetny kompleks rekreacyjno-sportowy


@Wychwalany: przypominam, że kilometr obok puszczono linię kolejową przez 4 pasy ruchu, bo nie było pieniędzy na wiadukt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja chcę, żeby wartość mieszkania wzrosła za mojego życia, a to co proponujesz to 100 lat rozwoju Wrocławia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i w przypadku lasu jest mowa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@viejra: W 1995 roku mieszkając na Wejherowskiej wydawało mi się że mam daleko do centrum xDD ale jak patrzę dzisiaj na ten chów klatkowy Polaka to kek.
@WCB9968: to akurat normalne, że aglomeracja się rozbudowuje ale w normalnych krajach zanim pozwoli się wybudować w danym miejscu (czyt. jagodno) kolejne 5000 nowych mieszkań to tworzy się jakąś infrastrukturę i zatrzymuje niektóre działki pod budowę szkoły, żłobków, sklepów itp. A u nas #!$%@? jakoś to będzie kasa za grunty przytulona, bedzie wpływ z podatku od nieruchomości i miód malina, a że ludzie do najblizszej szkoły będą mieli 5km to juz