Wpis z mikrobloga

@MglawicaKraba: typowy prawak nie jest w stanie zaakceptować, że biali nie są święci?

Stare, znałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zobacz jak łatwo jest zaburzyć prawacki światopogląd, którego jednym z filarów jest to, że Szwecja upada, bo w USA murzyn puścił bąka i śmierdzi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ale przecież napisałem w komentarzu ze spoko fajnie ze mi powiedzieli i tyle xD

ale jednak zostawiłeś ten wysryw by wisiał dla potomnych XD

i jest w c..j lewackich naciągnięć i tak xD


@Jamniki2: takich jak...?
  • Odpowiedz
Są naciągnięcia? Są,


@Jamniki2: dasz jakieś linki? Szczególnie obalające te o "niedowiarkach z policji"

to sklej pi..e


synek, Ty masz 11 latek? Ale wiesz, że Dahmer to serial dla dorosłych?
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Przecież nieudolność policji w tej sprawie to fakt a nie naciąganie XD

27 maja 1991 roku funkcjonariusze policji otrzymali od sąsiadki Dahmera zgłoszenie, że po ulicy biega półnagi azjatycki chłopiec. Przybyli na miejsce, jednak chłopak był zbyt roztrzęsiony, żeby wyjaśnić powód tego, w jakim stanie się znajduje. Opanowaniem wykazał się natomiast Jeffrey Dahmer - wytłumaczył funkcjonariuszom, że chłopak ma dziewiętnaście lat i jest jego kochankiem, a na potwierdzenie pokazał półnagie
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: wiadomo, jak w serialu jest 50 postaci białych to gituwa, niczego nie trzeba dodatkowo wyjaśniać, jest jak ma być
jak jest 1 czy 2 czarne postaci albo nie daj Boże homoseksualne to są tam "wepchnięte na siłę" i lepiej niech scenarzysta/reżyser przygotuje przekonujące wyjaśnienie dla wykopka dlaczego ta postać się tam znajduje
  • Odpowiedz