Wpis z mikrobloga

Czy waszym zdaniem istnieje możliwość, aby osoba w ostatniej klasie technikum mogła wyprowadzić się z domu rodzinnego, wynająć jakiś pokój i połączyć szkole z pracą w taki sposób, aby jednocześnie móc się utrzymać spokojnie i jednocześnie skupić się na nauce, mieć nienajgorsze wyniki?
Zakładamy, że jest to praca zdalna i do dyspozycji średnio 1500-2000 zł miesięcznie. Pokój w jednym z mniejszych miast wojewódzkich. Co myślicie?
#pytanie #ankieta #praca #pracazdalna #samodzielnosc #pieniadze

Jak sądzicie?

  • Tak, istnieje taka możliwość nawet za 1,5-2k 12.5% (4)
  • Tak, ale na 100% pogorszą się wyniki w nauce 15.6% (5)
  • Nie, nie ma takiej możliwości przy takiej wypłacie 71.9% (23)

Oddanych głosów: 32

  • 5
@viciu03: Za mało danych. Np: praca w ochronie, jeśli trafi się nudny obiekt, to mnóstwo czasu na naukę. Praca w kebabie, to mniej czasu ale oszczędność na wyżywieniu. Praca fizyczna to i brak czasu na naukę i jednocześnie zmęczenie które utrudni naukę i w szkole i w czasie wolnym. No i jakie są teraz koszty wynajmu w mniejszym mieście wojewódzkim?
@Spojler22: fakt, nie napisałem. Jeśli chodzi o pracę no to zdalną pisanie tekstów. Minus jest taki, że nie wiadomo ile pracy będzie w ciągu miesiąca. Ale przysługuje mi też Kindergeld w wysokości 219 euro czyli koło 1000 zł dodatkowo. Więc myślę że te 1500-2000 by były
Jeśli chodzi o pokój to cena nie przekracza raczej 1000 zł, średnio 800 zł za miesiąc. Dodatkowa praca na ochronie to w sumie byłaby spoko
@viciu03: Jeśli już na początku poinformujesz, że chcesz łączyć pracę z nauka, to poinformują cię czy mają obiekt na którym będzie to możliwe. Agencji ochrony jest masa więc jeśli nie jedna to kolejna i gdzieś ci przypasuje. Co do zdalnego pisania tekstów, to mam obawy, że może się trafić gorszy okres który pozbawi cię pieniędzy na niezbędne wydatki i cały plan się posypie. Ale pracując na nudnym obiekcie będziesz mógł wykonywać