Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek Nie, żebym też nie miał z tego beki.
Ale z plusów: jest chirurgiem - czyli będzie osobą w miarę wykształconą, z pewnym doświadczeniem z pracą z ludźmi.
Co do rzekomych minusów:
- ma raka skóry - najczęściej tak skóry to rąk podstawnokomórkowy, którego się wycina i pacjent jest wyleczony, bo nie daje przerzutów
- astygmatyzm - też zależy jaki. Astygmatyzm rzadko jest izolowaną wada wzorku, zazwyczaj jest połączony z inną. I
@AchtKommaAcht Mylisz pojęcia przyjacielu. Czerniak to nie jest rak skóry. To w ogóle nie jest "rak" wg definicji raka. To nowotwór złośliwy wywodzący się z melanocytów. A rąk z definicji wywodzi się z komórek nabłonkowych. Melanocyty takowymi nie są.
Więc jeśli trzymamy się definicji medycznych to jeśli ma "raka skóry" to na pewno nie czerniaka. A najczęstszym rakiem - rakiem skóry jest właśnie rak podstawnokomórkowy, który jest nowotworem złośliwym miejscowo.
Uzupełnij swoją
@mbasasello: jak leków na nadciśnienie nie będzie miał to nie musi na Ukrainę jechać sam padnie bez niczyjej pomocy. Brak leków i duży wysiłek fizyczny=śmierć.


@gaarahokage No, to o tym pisałem. Wszystko zależy jak z dostępnością leków na froncie. A pewnie kiepsko.
Plus umówmy się, że nadciśnienie nadciśnieniu nie równe. Są pacjenci z NT na 1 leku w minimalnej dawce, oni bez leków przetrwają, chociaż czuć się będą pewnie trochę gorzej.
@mbasasello: ja mam 28 lat mam nadciśnienie i biorę tylko 2.5 mg bisoprololu wcześniej było gorzej ale schudłem zacząłem się ruszać i jest git. Ale tak jak piszesz te barany biorą pewnie takich co po kilka leków muszą brać z niewydolnością serca itd. Sam czytałem jak oni kwalifikują na tych WKU. I prawie wszystkich biorą. Jedynie schizofrenia czy utrata kończyn zwalnia.