Wpis z mikrobloga

Jest mi smutno, że Madonna stała się takim balonem. Wychowałam się na jej hitach z lat 80/90/00. Uwielbiam po latach wrócić sobie np. do albumu "American Life", a takie "Frozen" to jest dla mnie giga nostalgia. Zawsze była kontrowersyjna, na tym stworzyła swoją w końcu swoją postać. Ale #!$%@?, jak wydała teraz remix "Hung Up" z jakąś raperką, gdzie w klipie się obmacują, to mam tylko kek xD Jak tak dalej pójdzie, to wybuchnie od wypełniaczy. Cher przy niej to noob.
Pobierz pieczarrra - Jest mi smutno, że Madonna stała się takim balonem. Wychowałam się na je...
źródło: comment_16640700433junSEbEedmJfAiw1RxGVd.jpg
  • 15
@pieczarrra: Pompowanie się to raz, a dwa to próba na sile przypodobania się młodym gangsterskim murzynom i bycia dla nich "fajną" poprzez styl muzyki, zachowanie i dziwne kolaboracje, wyłącznie czarne kobiety w teledyskach, twerking i inny szajs. A to, ze ta typiara udaje, ze bierze koks w teledysku albo ze liże krocz Madonny i niektórzy ludzie w komentarzach piszą, jakie to przełamujące bariery... ech xD jak ktoś nasra na środku dywanu,
@pieczarrra: jak byłaś młoda to zwyczajnie nie dostrzegałaś jak ona szokowała aby trafić pod światło reflektorów a później aby w nim pozostać (nic się zatem nie zmieniło). Wówczas również była krytykowana za bezsensowną seksualność w wideoklipach oraz za piosenkę w której sugeruje ssanie pały a wideoklip pokazuje scenki kościelno-chrystusowe (like a prayer).
Papa don't preach jest o lasce która nie ma warunków do posiadania dzieci ale je zachowa tak czy inaczej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pieczarrra: a mi ani trochę takich osób nie szkoda.

W końcu to jakiś prawdziwy i namacalny dowód że ludzie to debile mimo odnoszenia sukcesów branżowych, debile mam na myśli w tym że wiele ludzi by się pocięlo żeby przez dzień zarabiać tyle co oni, a tutaj z nudy ich własny pieniądz zaczyna ich krzywdzić.