Wpis z mikrobloga

@MrProperr: czynsz sam w sobie nie... ale za to ciepła woda jest po takiej stawce jakby miał się lać dżony łelker :D 98zł za m3 (woda + podgrzanie). Do tego koszty ogrzewania są również duże. Zaliczkę na ogrzewanie ustawiłem sobie na 4zł/m2 i co roku miałem dość duży zwrot. W tym roku obawiam się, że będzie pierwszy raz dopłata :|

czynsz: 2,68zł/m2
fundusz remontowy: 2,6zł/m2
woda: 20zł/m3
podgrzanie
  • Odpowiedz
@sylwke3100 Lata Lata temu sobie dorabiałem w remontach i remontowałem mieszkanie w tym bloku!
Brzydkie bo nie ma nowej elewacji ale w środku wypas. Świetne rozłożenie pomieszczeń, ogromny taras, dużo prywatności dzięki osobnym wejściom.
Ktoś miał dużo wolności skoro w PRLu mógł to zaprojektować. Wygląda może to i średnio ale biję wspolrfzna deweloperke na łeb!!!
  • Odpowiedz
@ZaczynamOdNowa: Ciekawe czemu umarła bo projekt fajny, szczególnie na takie miejsce.

Ktoś miał dużo wolności skoro w PRLu mógł to zaprojektować. Wygląda może to i średnio ale biję wspolrfzna deweloperke na łeb!!!


@Krzysztof53647: W tamtym czasie dużo takich śmiałych projektów było. Dziś tylko wincyj mieszań najlepiej na jak najmniejszej przestrzeni.
  • Odpowiedz
@salvador5000: nope, na tym bloku bliżej DK44/Auchan

@salvador5000: machne dziś fotkę, ale obecnie jest luksus ;) jakis czas temu były klatki odnawiane i nie ma już starych, dobrych napisów markerami ;) a klatki schodowe są super ;) można biegać na każdym piętrze dookoła więc za małolata dawało to dużo możliwości zabawy :D gdzieś mam rzut piętra, machne fotke i dorzuce ;)

@Krzysztof53647: co do współczesnej deweloperki
  • Odpowiedz