Wpis z mikrobloga

@Ksut_Melodi: gdzie napisałam, że podobają mi sie zakola albo, że są fajne? Powtarzam- chodzi o to, ze przez wykop ta cecha dla mnie teraz bardzo "wychodzi na przód". Zupełnie niepotrzebnie. Tylko tyle...
@Poli666 zupełnie niepotrzebnie faceci zdają sobie sprawę ze swoich wad i są świadomo tego co ich wyklucza i zabija pożądanie w oczach kobiet? To jasne. Przecież gdyby taki zakolak żył w niewiedzy to byłby idealnym materiałem na betabankomat dla księżniczki 30+ (najlepiej już z bomblami po chadzie, bo gdzie by tak rozprzestrzeniać geny z łysieniem androgenowym. To przecież przysługa dla ludzkości jeśli one wyginą.)
@Poli666 bo tak się składa, że te rzeczy są ze sobą powiązane. Ale lepiej o tym nie wspomnieć, to wcale nie podobna jest. Przecież Ci zakolacy najczęściej zostają kawalerami najdłużej (czyli do 30 i dalej) i oni są na takie dziewczyny skazani. Jakby był to debil bez takiej wiedzy jaka lata tu na wykopie to łatwo byłoby kobiecie takim zakolakim manipulować i owinąć go wokół palca. Chłop by się dowiedział, że jej
@Poli666: Nie wszystkie kobiety mają taki sam gust, jeśli chodzi o cechy mężczyzn, jednak prawdą jest, że duża część z nich posiada pewien zestaw wspólnych cech, które je pociągają (jak pewien typ urody, status, mentalność, umiejętności) i niestety zakola (choć sam nie mam) ani niski wzrost (to już niestety Ja) nie należą do tego poszukiwanego zestawu. C'est la vie jak to mówią (,)
@Pucios87: nie był wysoki, nie pamiętam bo to kope lat temu, ale ja sama jestem niska dosyć. Dobra, ja post zostawiam wam, bo już nie chce mi się wchodzić w dyskusje dalej. Miłego weekendu wszystkim!;)