Wpis z mikrobloga

Typ który już dawno powinien siedzieć za zdradę, manipulowanie, propagandę i ukrywanie dowodów w sprawie katastrofy smoleńskiej zostaje odznaczony Orderem Orła Białego, najstarszym i najwyższym odznaczeniem państwowym Rzeczypospolitej Polskiej nadawanym za znamienite zasługi cywilne i wojskowe dla pożytku Rzeczypospolitej Polskiej, nadawany jest najwybitniejszym Polakom oraz najwyższym rangą przedstawicielom państw obcych. Z jednej strony to jest obrzydliwe, a z drugiej w tym pisowskim chlewie mnie to już zbytnio nie dziwi. Cieszy mnie natomiast fakt, że dzięki temu Duda przypomniał niektórym kim naprawdę jest, a jest pacynką i wiernym chłopcem na posyłki karakana, widziałem na wykopie wpisy że niby się ogarnął, usprawiedliwianie go, twierdzenie że dużo zyskuje przy tej wojnie, teraz jest na smyczy USA a nie prezesa, robi dobrą robotę i dużo pomaga Ukrainie, mam nadzieję że tym przyznaniem orderu Macierewiczowi pokazał że tak naprawdę był i jest pieskiem kaczyńskiego oraz będzie robił wszystko co mu tylko powie karakan, przez lata choćby nieraz łamał konstytucję i powinien już dawno siedzieć razem z karakanem, kurskim, morawieckim, macierewiczem i resztą pisowskiej zgrai w jednej celi za rujnowanie tego kraju

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazpodludzi #bekazpolakow #neuropa #4konserwy #konfederacja #polska #polityka
  • 2