Wpis z mikrobloga

@ForFun022: Co to #!$%@? jest ukrainizacja? Zmienili nam język urzędowy jak dzisiaj spałem? W szkołach przesiedli się na ukraiński? Uczą historii Ukrainy?

Czemu te #!$%@? zjeby nie znają podstawowych pojęć xD
  • Odpowiedz
@Nanuno: Jeśli poglądy dążą do destabilizacji kraju to nie są to poglądy a propaganda ścigana z urzedu.

W dobie wojny za wschodnia granica pociotki debili z konfy czy inne wysrywy z prawicy szczują na ukraincow.

Jaki to ma cel oprócz destabilizacji w kraju w dobie wojny hybrydowej, informacyjnej i surowcowej w której jakby na to nie patrzeć jesteśmy z Rosja?

Nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@ForFun022: Obiecuje, że jak będę wracał z pracy na rowerze przez wrocławski rynek i takie gówno będzie rozstawione to się w to #!$%@? xD Mam nadzieje, że ktoś będzie kamerował xD
  • Odpowiedz
  • 0
@GajuPrzegryw Cały twój pierd opiera się na domysłach i gdybaniu, a także narzucaniu swojej jedynej słusznej logiki i hejtowaniu wszystkiego dookoła co nie wpisuje się w twoje poglądy.
  • Odpowiedz
  • 1
@GajuPrzegryw Rozmowa z lewakiem be like. Nie dość, że wypisuje totalne dyrdymały to jeszcze Cię obraża na każdym kroku, ale hurr durr tolerancja, szacunek! Hipokryci pełna parą. Wrzucam cię na czarno, bo szkoda mojego czasu.
  • Odpowiedz