Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zmasowanyatak: One blade polecam, też miałem problemy z tradycyjnym goleniem a teraz oneblejdem #!$%@? gębę w 3 minuty i ani śladu podrażnienia, czy po kąpieli czy przed na sucho. Może nie na 0 ale jak się dojdzie do wprawy gdzie pod jakim kątem to po nawilżeniu efekt jak na 0
@Redz18: Tak na marginesie, zawsze jak oglądam tą reklamę to zastanawiam się jakim #!$%@? cudem Waldek Goszcz nie pociął sobie mordy tym plastikowym gównem niczym Popek. Raz byłem zmuszony ogolić się takim tałatajstwem na wyjeździe bo zapomniałem wziąć z domu czegoś bardziej cywilizowanego a miejscowy kiosk na wsi był zaopatrzony jedynie w te maszynki i krem do golenia lider - po nieudanej operacji zgolenia zarostu wyglądałem jakbym twarzą przerysował pół kilometra
MarianoaItaliano - @Redz18: Tak na marginesie, zawsze jak oglądam tą reklamę to zasta...
@staryhaliny: da się to g%$no wyleczyć, mi pomógł tonik do twarzy między goleniami. Bakterie się lęgną na skórze i powodują zapalenie mieszków włosowych po goleniu jak podrażnisz ujście włosa, a tonik im przeszkadza we wzroście
@eb8a: Ja już dobrałem takie kosmetyki, że nie mam tego problemu, chociaż tak jak pisałem - w zimie mam taką skórę, że nie ma bata żebym się golił rano przed pracą. Golę się wieczorem żeby wszelkie podrażnienia do rana zniknęły, a że nie mam ciemnego grubego zarostu, to przez noc nie zdąży za dużo urosnąć ;)

Ale nie ma bata żebym dał radę się ogolić na szyi pod włos, czy to