Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@idzii: nie wiem jakim cudem gad ma kamerkę. I jak to się stało, że nagrania się nie skasowaly?

@3dnow:

#!$%@? z tym, skoro takie nagranie wyszło, to tam może mieć duzo lepsze materiały bo w sumie to bez większej zapowiedzi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@idzii: nie żebym jakoś tego gościa szanował, robi te szwindle na Facebooku no i nie bardzo da się to pochwalać. Ale naprawdę - za przekleństwa zabronić komuś na 3 miesiące kupować żarcie inne niż jakieś tam breje ze stołówki? XD
@NuklearnaStonka: z Leppera zrobili męczennika? No nie wiem, historia jego samobójstwa jest naciągana jak guma od dresu na brzuchu stonogi xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@a665321: dali mu karę że nie może kupować jedzenia bo powiedział, żeby się od niego "#!$%@?" i że "ma kogoś #!$%@?ć?", oni dodali, że nazwał ich "cwelami", ale ponoć nie ma tego na nagraniu, a jego wychowawca nie wiedział na ile czasu go chcą ukarać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Shatter: ogólnie to tak. Kara jest zakaz zakupów i otrzymywania paczek zywnosciowych. Artykułów tytoniowych też mogą zakazac. Ale chemii i środków higieny osobistej nie. Druga sprawa - jeżeli osadzony ma cukrzycę albo inna chorobę, wymagająca diety - ta kara nie może zostać przyznana. Z czego co kojarze, Stonoga jest chorowity więc dyrektorka blazni się takim kwitem. Po trzecie, propozycje kary daje wychowawca który sporządza notatke. Nie musi go być na takim
@idzii: Komentarz kolegi pracującego w SW:

Funkcjonariusza można wyposażyć w różne środki, w tym urządzenia do rejestracji obrazu i dźwięku, ale czy tak robimy? Nie, ale pewnie są takie przypadki, gdzie jest to sensownym wyborem, tak jak tutaj. Osadzony medialny, z zaburzeniami, z kartą OZS. No ale to jedynie jakiś funkcjonariusz z ochrony oczywiście, z tak zwanej grupy interwencyjnej. Chyba tylko oni czasem mają takie rejestratory, no bo łatwo wtedy uniknąć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@memiusz: poczekajmy do wyroku. Generalnie handel narkotykami w więzieniu nie jest niczym niezwykłym. Dziwi mnie to, że bawił się w takie coś jak zysk z tego marny. Ale to może tylko jedna z wielu usług u skorumpowanych funkcjonariuszy. Lepiej mieć telefon, widzenia z papuga (związki pań adwokat z gangusami to temat rzeka). Poczekajmy na wyrok w ten sprawie, oni opierają się na jakimś świadku, który będzie mówił wszystko, żeby wcześniej wyjść.
@Wewnetrzny_Recenzent
@3dnow
Dowódcy zmiany wychodząc w teren zawsze mają już przy sobie kamerkę, przy rozmowie z problematycznym skazanym zawsze włączona, zawsze włączona też przy apelu. Nagrywanie interwencji to już od kilku lat, przyjąłem się 7 lat temu i już były nagrywane. Wygląda to tak, że jak idzie grupa funkcjonariuszy na interwencję, to za nimi leci inny funkcjonariusz z kamerą i wszystko dokładnie nagrywa, a później te nagrania są dokładnie oglądane przez smutnych
@ajag:

Dowódcy zmiany wychodząc w teren zawsze mają już przy sobie kamerkę, przy rozmowie z problematycznym skazanym zawsze włączona, zawsze włączona też przy apelu.


Stonoga mówi na tym nagraniu, że siedzi na oddziale z recydywistami kiedy jest P-etką, więc jakim on jest problematycznym więźniem? Poza tym ma zwykły zielony outfit, a nie żaden pomarańczowy, jakoby wskazywał na to, że jest niebezpieczny. A to nagranie jak widać jest sprzed ponad 5 lat.
@choochoomotherfucker zapytaj kolegi czy dowódcy nie latają z kamerkami już zawsze, może tylko u mnie tak dyrektor sobie zażyczył ale myślę że to już standard.
Jeżeli chodzi o tego "Pana Zbigniewa" to zgadzam się, to już inne czasy a ludzie dalej myślą że więzienie to jakaś kolonia karna a klawisze znęcają się nad osadzonymi. Czasem ciężko przez gardło przechodzi słowo "pan" do jakiegoś pedofila czy innego zwyrodnialca, no ale już od początku