Wpis z mikrobloga

Szczerze? To się cholernie cieszę, że się ochłodziło;) Kurteczka i luz, nawet deszcz sobie przeboleję. I wiatr. Bo to luz. Jak sobie przypomnę kilka tygodni temu po 35+ w moim mieszkaniu i pracy. Każdego dnia umierałem. Teraz? Ulga #polska
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ark00 Ja z tych którzy uwielbiają siedzieć po ciemku, nienawidzę zimy, za to chętnie lubie pogodę 5-15 stopni i chodzić w bluzach i dresach. Masz racje co napisałeś, łatwiej zachorować aczkolwiek ja częściej choruje w lato bo na więcej sobie pozwalam a na okres jesienno zimowy jestem przezorny. Z odpalaniem auta nie mam problemu, w goloedz zdarzyło się wpaść ( ͡º ͜ʖ͡º) natomiast mój wpis głównie
  • Odpowiedz
@Kefaveli: no jak n------a 35 stopni w cieniu to nikt nie lubi, ale kilka stopni mniej i jestem happy (ʘʘ)
Ale mimo tego wolę 35 stopni w lipcu niż -20 w styczniu a takie 5-15 stopni jeszcze byłoby do przeżycia gdyby nie to że cały czas jest ciemno xd
  • Odpowiedz
@trollik: zima -5 st. i trochę śniegu jest fajna, ale w praktyce to jest błotna breja w mieście, ciągła mżawka i szaruwa. Wyjście na jakiś spacer czy aktywność wymaga ubrania 3 warstw a i tak jest nieprzyjemnie wilgotno, dzieci nie pójdą na plac zabaw bo i tak wszędzie mokro i zaraz przemokną. Bilans dla mnie jasny
Lato - dużo słońca, do późna jest jasno, 15 dni ciężkich upałów reszta spoko
  • Odpowiedz
Też lubię jesień i zimę. W upały nie da się żyć. Ani pracować, ani spać. Jak jest gorąco to każda próba ochłodzenia kończy się u mnie w najlepszym wypadku katarem i drapaniem w gardle. A jak jest zimno, to zakładam ciepłe i mięciutkie sweterki, do tego herbatka i jakaś rozgrzewająca zupka i wieczór przy kominku. Zimą nie choruję, a latem ciągle coś, covid też złapałam w lipcu. Nie ma nic przyjemniejszego niż
  • Odpowiedz
nie rozumiem ludzi którzy nie lubią lata, słońce, woda, plaża, las, długie dni krótkie noce, mnie oczywiście męczy to jak jestem przez 8h w pracy, ale potem mam 16 wolnego i się tym cieszę
  • Odpowiedz