Wpis z mikrobloga

Dlaczego jak jest ambitna, dobrze wykształcona kobieta która ma 28-29 lat i chce dziecko to ma problem znaleźć dobrego faceta? Wielu gości nie spełnia ich oczekiwań, a ci którzy spełniają to wolą młodsze od niej. Dlaczego? Co tym ogarniętym 30 latkom przeszkadza ogarnięta kobieta która wie czego chce i z która mogą zbudować dom? Wy aż tak lecicie na wygląd?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #depresja #przegryw
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@KoninaBeZiomeczka: a tu ci akurat argument nie pyknal, bo sama płaci za większość swoich rzeczy, ale nawet jakby to i tak dużo taniej by to wychodziło niż dawac 10 razy tyle hajsu na dziecko. Zresztą jak sobie wychowasz dziewczynę że ma za swoje zachcianki sama płacić to nie ma problemu, gorzej z taką niewychowana 30 latka której się wszystko nalezy
  • Odpowiedz
niestety. Dlatego niebieskie paski mają łatwiej w życiu. Do 40 lvl ciasną karierę i hobby równocześnie na w-------u grając w CS. A potem sobie mogą po 40 lvl robić bombelki.


@szynszyla2018: Ja wiem, że samiec poniżej top 30% to dla różowych podczłowiek, ale większość mężczyzn ma gorzej, bo ani wielkiej kariery nie zrobi, ani fajnej kobiety nie znajdzie (co najwyżej niefajną), a żeby znaleźć musi sobie żyły wypruwać.
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: nie wszyscy tylko większość. Może czekaj jeszcze z 10 lat jak będą się rozwodzić akurat wtedy wskoczysz, nie będziesz musiała dziecka rodzic dostaniesz bombelka w pakiecie po byłej żonie
  • Odpowiedz
@SpoconaPacha: tu chodziło raczej o to że jeśli kobieta chce dziecko, to musi już przed 30stką intensywnie działać w tym kierunku, znaleźć odpowiedniego faceta, jeśli planowany jest ślub no to jednak fajnie to też ogarnąć przed dzieckiem.
I jak kobieta na dodatek jest ambitna, pracowita i chce coś osiągnąć w życiu zawodowym to się musi czasowo naprawdę ładnie spiąć.
A faceci mają więcej czasu na takie rzeczy, zegar biologiczny im
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@KoninaBeZiomeczka: kurde Dobra dałem się złapać na baita xDD Miesiąc temu pytasz czy dobrze się jeździ na glovo i że żeby się utrzymać to trzeba z 80h żarcie rozwozić xDDD taki obraz rozgarniętej i AMBITNEJ p0lki xDDD nie odpisujcie trollowi essa z fartem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KoninaBeZiomeczka: ty, ale wiesz ze z laska młodszą od tej mitycznej ogarniętej 30 też da się zbudować związek partnerski, prowadzić ciekawe rozmowy. A do tego cieszy oko i robi przeciąg w spodniach?
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka Trzeba było sobie znaleźć mężczyznę 5 lat temu, kiedy ciężko pracował na swoją pozycję i go wspierać a nie teraz chcesz przyjść na gotowe i wepchnąć się do jego dopiero co ułożonego życia z obsranym gówniakiem i rodzicielskimi problemami
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: No ja tam bym się nie spotykał z nikim o różnicy wieku +-2, max 3 lat. Wydaje mi się to dziwne. Natomiast jeśli ktoś jako swoje główne zalety przedstawia wykształcenie i to że chce sobie zmajstrować kaszojada, to jest ogromne XD i red flag.
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: powodzenia z tym żłobkiem j przedszkolem. Dzieci do 4 roku życia tak chorują, że i tak jeden rodzic musi być ciągle w gotowości na siedzenie z nim w domu.

Nie wiem czy byłaś z kimś dotychczas i jak wyglądały Twoje relacje, ale nie brzmisz jak osoba z którą miło się organizuje życie. Bardziej jak realizuje Twój plan na nie.
  • Odpowiedz