Wpis z mikrobloga

Dlaczego jak jest ambitna, dobrze wykształcona kobieta która ma 28-29 lat i chce dziecko to ma problem znaleźć dobrego faceta? Wielu gości nie spełnia ich oczekiwań, a ci którzy spełniają to wolą młodsze od niej. Dlaczego? Co tym ogarniętym 30 latkom przeszkadza ogarnięta kobieta która wie czego chce i z która mogą zbudować dom? Wy aż tak lecicie na wygląd?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #depresja #przegryw
  • 139
  • Odpowiedz
Wy aż tak lecicie na wygląd?


@KoninaBeZiomeczka: A Wy nie? Polecam wszelkiej maści badania na temat tego jak kobiety oceniają mężczyzn. Najłatwiej znaleźć te robione przez portale randkowe, ale są też uniwersyteckie.

Bez wyglądu, w przypadku obu płci, nic dzisiaj nie znaczysz. Po drugie mężczyzn ani troche nie interesuje to jakie kobieta ma stanowisko czy "ogarniecie". Ma być czuła, miła i opiekuńcza, a nie drugi facet w chacie. Jeśli potrzebuje takich
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: bo wy koło 30 nie szukacie żadnej bratniej duszy ani nawet miłości, a zwykłej transakcji biznesowo-niewolniczej (z której to korzyść ma różowa) - szukam byka rozpłodowego co zaleje mi formę i będzie rypał do emerytury na mnie i na bombelki. Wy się nawet nie zastanawiacie po co to wam, a po prostu "wszyscy tak robią" i wszystkie koleżanki już mają.
  • Odpowiedz
@Anhezjel:

Operujesz cały czas na założeniu, że laska choć odrobinę młodsza jest jakąś głupią siksą.


Trzeba jakoś copować co nie?

Bo co może powiedzieć laska, która ma prawie 30 lat, że jakie ma benefity ponad laską co ma 20 lat? xD

Trzeba wymyślać jakieś bzdury i copować na całego, bo jak nie to game over.
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: Twoim problemem nie są mężczyźni cię otaczający, tylko program Grażyna 2.0, który masz wgrany w głowie. W co drugim zdaniu używasz zwrotu, że coś być powinno lub nie powinno. Twoje wypowiedzi ujawniają typowe jednostajne stereotypowe myślenie w kwestii zarobków, dobierania się ludzi w pary. Traktujesz nawet inne kobiety jak z pogardą, bo wydaje ci się, że pani w Żabce jest gorsza od jakiejś Sram Masterki czy managerki w korpo, zwalasz
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka:

Po cholere być wykształconą i dobrze zarabiającą i brać sobie jakiegoś mirka z fabryki?


hehe, nienajgorszy bait xD

Fajnie wjechałaś w ulubiony trigger wykopków, ale tu trochę przeszarżowałaś ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do tego momentu wyglądało bardzo legitnie. Niemałe zainteresowane, wpis w gorących. Nieźle.

Bait 7/10
  • Odpowiedz
Wielu gości nie spełnia ich oczekiwań, a ci którzy spełniają to wolą młodsze od niej.


@KoninaBeZiomeczka: a czemu wielu gości nie spełnia ich oczekiwań? może one z kolei nie spełniają oczekiwań tych którzy wolą młodsze?
dlaczego wolą bogatszych/bardziej wysportowanych/przystoinych? Co tym ogarniętym 28-29 latkom przekszkadza ogarnięty mężczyzna który wie czego chce i z którym mogą zbudować dom? Wy aż tak lecicie na hajs/wygląd?
  • Odpowiedz
Generalnie słyszałam, że poronienia są częstsze u młodych kobiet


@szynszyla2018: Tak też kiedyś słyszałem że narządy rodne kobiety rozwijają się w pełni dopiero około 26-27 roku życia.
Tylko że w tej chwili w Polsce praktycznie dzieci rodzą tylko dziewczyny w przedziale wiekowym 16-20.
Przyjmuje się też że pierwsze dziecko powinno się urodzić do 30rż. Bo z każdym kolejnym rokiem są coraz większe komplikacje i zagrożenie dla ciała kobiety.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lexico: mówię to głównie na podstawie tego co pisza faceci na wykopie, po każdym takim komentarzu jestem tego coraz bardziej pewna. Ale miło że śledzisz na bieżąco moją aktywność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nie puścił kantem tylko puścił się xd
  • Odpowiedz
na podstawie tego co pisza faceci na wykopie


@Anesa: Zawsze wyrażamy się tu w samych superlatywach (no może nie zawsze :)

miło że śledzisz na bieżąco moją aktywność


Masz bardzo fajny i charakterystyczny awatar, więc łatwo skojarzyć

Nie stań się zgorzkniałą starą dupą, bo stać Cię na więcej, niż być toksyczną zołzą i obwiniać każdego faceta.

PS. Wpis o szachach mnie rozbroił ((oo))
  • Odpowiedz