Wpis z mikrobloga

Dlaczego jak jest ambitna, dobrze wykształcona kobieta która ma 28-29 lat i chce dziecko to ma problem znaleźć dobrego faceta? Wielu gości nie spełnia ich oczekiwań, a ci którzy spełniają to wolą młodsze od niej. Dlaczego? Co tym ogarniętym 30 latkom przeszkadza ogarnięta kobieta która wie czego chce i z która mogą zbudować dom? Wy aż tak lecicie na wygląd?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #depresja #przegryw
  • 139
Wy aż tak lecicie na wygląd?


@KoninaBeZiomeczka: A Wy nie? Polecam wszelkiej maści badania na temat tego jak kobiety oceniają mężczyzn. Najłatwiej znaleźć te robione przez portale randkowe, ale są też uniwersyteckie.

Bez wyglądu, w przypadku obu płci, nic dzisiaj nie znaczysz. Po drugie mężczyzn ani troche nie interesuje to jakie kobieta ma stanowisko czy "ogarniecie". Ma być czuła, miła i opiekuńcza, a nie drugi facet w chacie. Jeśli potrzebuje takich
@KoninaBeZiomeczka: Twoim problemem nie są mężczyźni cię otaczający, tylko program Grażyna 2.0, który masz wgrany w głowie. W co drugim zdaniu używasz zwrotu, że coś być powinno lub nie powinno. Twoje wypowiedzi ujawniają typowe jednostajne stereotypowe myślenie w kwestii zarobków, dobierania się ludzi w pary. Traktujesz nawet inne kobiety jak z pogardą, bo wydaje ci się, że pani w Żabce jest gorsza od jakiejś Sram Masterki czy managerki w korpo, zwalasz
Wielu gości nie spełnia ich oczekiwań, a ci którzy spełniają to wolą młodsze od niej.


@KoninaBeZiomeczka: a czemu wielu gości nie spełnia ich oczekiwań? może one z kolei nie spełniają oczekiwań tych którzy wolą młodsze?
dlaczego wolą bogatszych/bardziej wysportowanych/przystoinych? Co tym ogarniętym 28-29 latkom przekszkadza ogarnięty mężczyzna który wie czego chce i z którym mogą zbudować dom? Wy aż tak lecicie na hajs/wygląd?
Generalnie słyszałam, że poronienia są częstsze u młodych kobiet


@szynszyla2018: Tak też kiedyś słyszałem że narządy rodne kobiety rozwijają się w pełni dopiero około 26-27 roku życia.
Tylko że w tej chwili w Polsce praktycznie dzieci rodzą tylko dziewczyny w przedziale wiekowym 16-20.
Przyjmuje się też że pierwsze dziecko powinno się urodzić do 30rż. Bo z każdym kolejnym rokiem są coraz większe komplikacje i zagrożenie dla ciała kobiety.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lexico: mówię to głównie na podstawie tego co pisza faceci na wykopie, po każdym takim komentarzu jestem tego coraz bardziej pewna. Ale miło że śledzisz na bieżąco moją aktywność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nie puścił kantem tylko puścił się xd
na podstawie tego co pisza faceci na wykopie


@Anesa: Zawsze wyrażamy się tu w samych superlatywach (no może nie zawsze :)

miło że śledzisz na bieżąco moją aktywność


Masz bardzo fajny i charakterystyczny awatar, więc łatwo skojarzyć

Nie stań się zgorzkniałą starą dupą, bo stać Cię na więcej, niż być toksyczną zołzą i obwiniać każdego faceta.

PS. Wpis o szachach mnie rozbroił ((oo))